Woning te koop: Westerslag 24, Vledderveen
Verkocht onder voorbehoud
KopenWesterveldVledderveenWesterslag 24

Westerslag 24

Vledderveen, Westerveld

€ 554.950
Buurt Vledderveen, VledderveenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Populaire buurt voor doorstromers
39% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Nieuwbouwwoning in een rustige omgeving

Deze hoekwoning uit 2025 staat in Vledderveen, een dorp in de gemeente Westerveld. Het is een plek waar rust en ruimte de boventoon voeren. Met een vraagprijs van €554.950 is dit een woning die aan de hoge kant is voor de regio, maar dat past bij de nieuwbouwstatus en de ruime opzet. Vergelijk je met andere woningen in Westerveld, dan zie je dat nieuwbouw hier een premiumprijs heeft.

Vledderveen

Vledderveen is een klein dorp met ongeveer 230 inwoners. Het is een plek waar veel ouderen wonen, maar ook gezinnen vinden er hun thuis. De sfeer is er gemoedelijk en de meeste woningen zijn eengezinswoningen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus we kunnen niet zeggen wat bewoners zelf van de buurt vinden. Wel is duidelijk dat het een rustige, overzichtelijke gemeenschap is. Meer over de buurt Vledderveen lees je op de buurtpagina.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Coop, die op een paar minuten fietsen ligt. Voor de dagelijkse boodschappen kun je ook terecht bij de Jumbo of Lidl, beide op ongeveer 3,5 kilometer. Kinderen gaan naar de Openbare Basisschool De Hoekstee, die op 2,4 kilometer afstand ligt, of naar De Kievitshoek op 2,7 kilometer. Het is een omgeving waar je de auto pakt voor de meeste ritten, maar de rust is er heerlijk. De gemeente Westerveld biedt verder veel natuur en recreatiemogelijkheden.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Lamberink aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 september 2025
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 554.950
Prijs per m²€ 4.743
Woonoppervlakte117m²
Perceeloppervlakte430m²
Bouwjaar2025
BuurtVledderveen
WijkVledderveen
GemeenteWesterveld

Locatie

Westerslag 24, Vledderveen

Buurt statistieken

Gegevens uit Vledderveen

Inwoners230
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Coop
Dorpsstraat 32
2527m
Jumbo
Industriestraat 18
3689m
Lidl
Molenstraat 3
3740m

Scholen

4 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Hoekstee
Basisonderwijs · 102 leerlingen
2394m
Openbare Basisschool De Kievitshoek
Basisonderwijs · 71 leerlingen
2740m
School Matthijsje
Basisonderwijs · 63 leerlingen
3422m

Veelgestelde vragen

Over Westerslag 24, Vledderveen

Is €554.950 een realistische prijs voor deze nieuwbouwwoning?

De vraagprijs van €554.950 is aan de hoge kant voor Vledderveen, maar nieuwbouwwoningen hebben vaak een premium. De woning is 117 m² groot en gebouwd in 2025, dus je krijgt een modern en energiezuinig huis. Of de prijs marktconform is, hangt af van de vergelijkbare nieuwbouw in de regio. Het is goed om te weten dat er in de buurt weinig andere nieuwbouwwoningen te koop staan, wat de prijs kan drukken of opdrijven.

Hoe is het leven in Vledderveen?

Vledderveen is een klein dorp met ongeveer 230 inwoners. Het is er rustig en overzichtelijk, met veel eengezinswoningen. De bevolking bestaat voor een groot deel uit 45-plussers, maar er wonen ook gezinnen. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op fietsafstand, maar voor uitgebreide winkels of uitgaan ben je aangewezen op de auto. Het is een ideale plek voor wie van rust en ruimte houdt.

Wat zijn de dichtstbijzijnde supermarkten?

De dichtstbijzijnde supermarkt is de Coop op 2,5 kilometer afstand. Daarnaast zijn er Jumbo en Lidl op ongeveer 3,7 kilometer. Voor een grotere supermarkt zoals PLUS moet je naar 9,1 kilometer. De meeste dagelijkse boodschappen kun je dus goed doen in de omliggende dorpen.

Zijn er scholen in de buurt?

Binnen 5 kilometer zijn er vier basisscholen. De dichtstbijzijnde is Openbare Basisschool De Hoekstee op 2,4 kilometer, gevolgd door De Kievitshoek op 2,7 kilometer. Ook zijn er School Matthijsje en Dalton Basisschool de Oosterbrink binnen 4 kilometer. Voor voortgezet onderwijs moet je naar 11,6 kilometer, dus dat is een stukje rijden.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 12,7 kilometer afstand. Dat is te ver om te lopen, maar met de auto of fiets ben je er in ongeveer 15-20 minuten. De treinverbinding is dus niet direct voor de deur, maar wel bereikbaar.