Woning te koop: Westlangeweg 1A158, Hoofdplaat
KopenSluisHoofdplaatWestlangeweg 1A158

Westlangeweg 1A158

Hoofdplaat, Sluis

€ 297.500
Buurt Hoofdplaat, HoofdplaatBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Hoofdplaat

Deze woning aan de Westlangeweg in Hoofdplaat ademt rust. Het dorp ligt in het Zeeuwse land, omringd door dijken en uitzichten. Met 89 m² woonoppervlak en een bouwjaar van 1995 is het een onderhoudsarme woning. De vraagprijs van €297.500 is marktconform voor een woning in dit segment. Bekijk ook andere woningen in Sluis voor een vergelijking.

Hoofdplaat: een dorp met karakter

Hoofdplaat is een klein dorp met ongeveer 500 inwoners. Het is een plek waar veel ouderen wonen, maar ook gezinnen vinden er hun thuis. De buurt is rustig en groen, met een park of plantsoen op loopafstand. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer en veel eengezinswoningen. Lees meer over de buurt Hoofdplaat.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de auto: de dichtstbijzijnde supermarkt, een PLUS, ligt op ruim 6 km afstand. Ook basisscholen zoals Basisschool Molenbolwerk en Openbare Basisschool de Schuttershoek zijn op ongeveer 6 km afstand. Het is een omgeving waar je echt van de stilte kunt genieten. De gemeente Sluis biedt verder voorzieningen in de omliggende dorpen.

Aanbod en bronnen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Verhage-Lemahieu en Funda. Dit geeft je een goed beeld van de beschikbaarheid.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt24 maart 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 297.500
Prijs per m²€ 3.343
Woonoppervlakte89m²
Perceeloppervlakte236m²
Bouwjaar1995
BuurtHoofdplaat
WijkHoofdplaat
GemeenteSluis

Locatie

Westlangeweg 1A158, Hoofdplaat

Buurt statistieken

Gegevens uit Hoofdplaat

Inwoners500
Mannen48%
Vrouwen51%

Supermarkten

0 binnen 5 km

PLUS
Oranjestraat 19
6530m
PLUS
Spuiplein 49
6986m
SPAR
Dorpsstraat 2
7250m

Veelgestelde vragen

Over Westlangeweg 1A158, Hoofdplaat

Is de prijs van €297.500 redelijk voor deze woning?

De vraagprijs van €297.500 voor een woning van 89 m² uit 1995 in Hoofdplaat is marktconform. Er zijn geen directe vergelijkbare woningen in de buurt beschikbaar, maar gezien de rustige ligging en het onderhoudsarme karakter is de prijs in lijn met wat je in deze regio mag verwachten.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 36,2 km afstand. Dit betekent dat je voor het openbaar vervoer vooral op de auto of bus bent aangewezen. De afstand is aanzienlijk, dus reken op een flinke reistijd naar grotere steden.

Zijn er scholen in de buurt?

De dichtstbijzijnde basisschool, Basisschool Molenbolwerk, ligt op 6,3 km afstand. Andere scholen zoals Openbare Basisschool de Schuttershoek en De Zeemeeuw zijn ook op 6-7 km afstand. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een stad als Terneuzen of Middelburg, op 15 km of meer.

Wat voor type woning is dit?

Het is een koopwoning met een woonoppervlak van 89 m², gebouwd in 1995. Het is geen appartement of kamer, maar een zelfstandige woning.

Hoe is de buurt qua veiligheid?