Woning te koop: Weverstraat 37, Den Burg

Weverstraat 37

Den Burg, Texel

€ 665.000
Buurt Den Burg, Den BurgBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Aldi op 89m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
30% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Dit huis aan de Weverstraat in Den Burg ademt de sfeer van een dorpse straat met karakter. Gebouwd in 1946 en met een oppervlakte van 84 m², is het een woning die je meteen een thuisgevoel geeft. Het energielabel A+ is een fijne meevaller: dat betekent lage stookkosten en een duurzame woning. De vraagprijs van €665.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste op Texel. Vergelijk het met andere woningen in Texel.

Buurt Den Burg

Den Burg is het hart van Texel, met een mix van inwoners en een dorps karakter. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners de buurt een 8,14. Een bewoner zegt: "Wij hebben een zeer sociale buurt! Iedereen staat voor elkaar klaar!" Een ander noemt het "een kleine maar gezellige en hechte gemeenschap." De buurt telt veel ouderen en eenpersoonshuishoudens, maar ook gezinnen. De buurt Den Burg is levendig en centraal gelegen.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je je brood bij de Aldi, die om de hoek zit op nog geen 100 meter. Ook de Ekoplaza en Albert Heijn zijn op loopafstand, twee straten verder. Voor schoolgaande kinderen is de Jozefschool Texel op vijf minuten lopen, en de OSG de Hogeberg voor voortgezet onderwijs op ongeveer tien minuten. De gemeente Texel biedt een compleet voorzieningenniveau.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via VOF Makelaardij Texel Vastgoed op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 665.000
Prijs per m²€ 7.917
Woonoppervlakte84m²
Bouwjaar1946
EnergielabelA+
BuurtDen Burg
WijkHet Oude Land en duingebied
GemeenteTexel

Locatie

Weverstraat 37, Den Burg

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 3 bewoners

8.1
Ludy Moens
22-12-2025
Sociaal

Wij hebben een zeer sociale buurt! Iedereen staat voor elkaar klaar! Wij zijn de oudste van de straat en hulp behoevend, geen probleem, Iedereen staat voor ons klaar! Heerlijk buurtje, dichtbij het centrum! Heel gezellig om er te wonen! Al meer dan 40 jaar!

8.0
Ludy Moens
13-12-2025
Vrij en blij!

Wij hebben een hele vriendelijke sociale buurt! Iedereen staat voor elkaar klaar! Wij zijn de oude mensen, mijn man behoorlijk invalide, maar we hoeven maar te vragen eniedereen helpt ons! Wij zijn erg blij met ons buurtje!

8.3
Sanne
23-08-2024
Klein maar gezellig

Het is een kleine maar gezellige en hechte gemeenschap. Daarbij is de omgeving schoon en is er weinig last van ongedierte. Als ik iets zou willen veranderen dan is het dat er meer voorzieningen komen of dat er meer wordt gedaan om sportclubs bekender en leuker te maken onder jongeren.

Buurt statistieken

Gegevens uit Den Burg

Inwoners6.675
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Aldi
Wilhelminalaan 99
89m
Ekoplaza
Hogerstraat 15
202m
Albert Heijn
Waalderstraat 48
211m

Scholen

7 binnen 5 km

School voor Speciaal Basisonderwijs Kompas
Speciaal onderwijs · 19 leerlingen
445m
OSG de Hogeberg
Voortgezet onderwijs · 590 leerlingen
472m
Vrije School Stella Maris
Basisonderwijs · 64 leerlingen