Woning te koop: Wijkplaats 44A, Naarden
KopenGooise MerenNaardenNaarderwoonbosWijkplaats 44A

Wijkplaats 44A

Naarderwoonbos, Gooise Meren

€ 1.525.000
Buurt Naarderwoonbos, NaardenBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 230m²
230m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
37% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een nieuwbouwhuis in het Naarderwoonbos

Dit vrijstaande huis uit 2024 ligt in het groene Naarderwoonbos, een rustige buurt in Naarden. Met 230 m² woonoppervlak is het een royale woning, gebouwd met moderne materialen en afwerking. De vraagprijs van €1.525.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan nieuwbouw in deze prijsklasse. Vergelijk het aanbod met andere woningen in Gooise Meren.

Naarderwoonbos

De buurt Naarderwoonbos is een kleinschalige woonwijk met veel groen. Van de 226 woningen is 95% koop en bijna allemaal eengezinswoningen. Er wonen relatief veel gezinnen met kinderen en 45-plussers. Het is er rustig, met een lage misdaadcijfer van 19 incidenten. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS op 1,2 km afstand, om de hoek. Ook de Albert Heijn en SPAR zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar de Rehobothschool (1,9 km) of de Minister Cals-School (2,2 km), beide twee straten verder. Het Naarderwoonbos ligt in de gemeente Gooise Meren, een groene regio met veel voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ilona Wolthuis Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt14 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.525.000
Prijs per m²€ 6.630
Woonoppervlakte230m²
Perceeloppervlakte2150m²
Bouwjaar2024
BuurtNaarderwoonbos
WijkNaarden
GemeenteGooise Meren

Locatie

Wijkplaats 44A, Naarden

Buurt statistieken

Gegevens uit Naarderwoonbos

Inwoners575
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

14 binnen 5 km

PLUS
Evert de Bruijnstraat 78
1260m
PLUS
Mackaylaan 48-56
2769m
Albert Heijn
Amersfoortsestraatweg 3A
2869m

Scholen

32 binnen 5 km

Rehobothschool
Basisonderwijs · 195 leerlingen
1902m
Rooms Katholieke Minister Cals-School
Basisonderwijs · 359 leerlingen
2220m
Comeniusschool voor Basisonderwijs
Basisonderwijs · 130 leerlingen
2436m

Veelgestelde vragen

Over Wijkplaats 44A, Naarden

Is €1.525.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.525.000 is aan de hoge kant voor een nieuwbouwwoning in Naarden. Het is een vrijstaand huis van 230 m² uit 2024, wat zeldzaam is in deze buurt. Vergelijkbare woningen in de regio worden vaak voor iets lagere prijzen aangeboden, maar de exacte marktwaarde hangt af van de uiteindelijke verkoop.

Hoe is de bereikbaarheid van het Naarderwoonbos?

Het Naarderwoonbos ligt in een rustig, groen deel van Naarden. Het treinstation is 4,9 km verderop, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is laag (299 adressen per km²), wat duidt op een landelijke setting. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen ben je op de fiets of auto aangewezen.

Wat voor onderhoud vergt een nieuwbouwwoning uit 2024?

Een nieuwbouwwoning uit 2024 heeft doorgaans weinig onderhoud nodig in de eerste jaren. De bouwmaterialen en installaties zijn modern en voldoen aan de huidige normen. Het energielabel is niet vermeld, maar nieuwbouw heeft vaak een hoog label (A of B), wat lagere energiekosten betekent. Je kunt de komende jaren vooral denken aan regulier onderhoud zoals schilderwerk en tuinonderhoud.