Woning te koop: Wulpdal 40, Scherpenisse

Wulpdal 40

Verspreide huizen Scherpenisse, Tholen

€ 270.000
Buurt Verspreide huizen Scherpenisse, ScherpenisseBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Deze hoekwoning in Scherpenisse ademt rust en ruimte. Met 96 m² woonoppervlak en energielabel A+ is het een moderne, zuinige woning. De prijs van €270.000 is marktconform voor een woning van dit bouwjaar in deze regio. Bekijk ook andere woningen in Tholen voor een vergelijking.

Buurt Verspreide huizen Scherpenisse

De buurt Verspreide huizen Scherpenisse is een rustige, landelijke omgeving. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemengde bevolking zien met zowel gezinnen als ouderen. De buurt Verspreide huizen Scherpenisse kenmerkt zich door een lage stedelijkheidsgraad.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Lidl of SPAR, beide op ongeveer 2 km afstand. De Juliana van Stolbergschool en Openbare Basisschool De Rieburch zijn de dichtstbijzijnde basisscholen, op zo'n 1,8 km. Het treinstation ligt op 18,4 km, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De gemeente Tholen biedt verder voorzieningen zoals een park op 1,7 km.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Leunis Makelaars B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 september 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 270.000
Prijs per m²€ 2.813
Woonoppervlakte96m²
Perceeloppervlakte104243m²
Bouwjaar2023
EnergielabelA+
BuurtVerspreide huizen Scherpenisse
WijkScherpenisse
GemeenteTholen

Locatie

Wulpdal 40, Scherpenisse

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Scherpenisse

Inwoners185
Mannen57%
Vrouwen43%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Lidl
Markt 23-27
2052m
SPAR
Markt 33-34
2052m
Albert Heijn
Oude Torenstraat 37
4878m

Scholen

6 binnen 5 km

Juliana van Stolbergschool
Basisonderwijs · 101 leerlingen
1824m
Openbare Basisschool De Rieburch
Basisonderwijs · 189 leerlingen
1935m
Groen van Prinstererschool
Basisonderwijs · 160 leerlingen
3115m

Veelgestelde vragen

Over Wulpdal 40, Scherpenisse

Welk energielabel heeft Wulpdal 40?

De woning aan Wulpdal 40 in Scherpenisse heeft energielabel A+.

Is €270.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, voor een hoekwoning uit 2023 met 96 m² en energielabel A+ in Scherpenisse is €270.000 marktconform. De woning is nieuwbouw, dus je hebt geen directe onderhoudskosten. Vergelijkbare woningen in de regio liggen in dezelfde prijsklasse.

Hoe hoog zijn de maandelijkse energiekosten bij label A+?

Energielabel A+ betekent dat de woning zeer energiezuinig is. De stookkosten en elektriciteitsrekening zullen laag zijn, maar exacte bedragen hangen af van je verbruik. Je kunt rekenen op een lage energierekening vergeleken met oudere woningen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loop- of fietsafstand. De Juliana van Stolbergschool en Openbare Basisschool De Rieburch liggen op ongeveer 1,8 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Tholen of Bergen op Zoom, op zo'n 10 km.