Woning te koop: Zeeburgerpad 46E, Amsterdam

Zeeburgerpad 46E

Bedrijvengebied Zeeburgerkade, Amsterdam

€ 650.000
Buurt Bedrijvengebied Zeeburgerkade, AmsterdamBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2021
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Populaire buurt voor starters
42% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een modern appartement in een jonge wijk

Dit appartement uit 2021 aan het Zeeburgerpad voelt fris en nieuw. De 83 vierkante meter zijn slim ingedeeld, met een open woonkamer en keuken die uitnodigen tot relaxed wonen. Het ligt in het Oostelijk Havengebied, een voormalig havengebied dat de afgelopen jaren is omgetoverd tot een moderne stadswijk met water, ruimte en strakke architectuur. De vraagprijs van €650.000 is aan de hoge kant, maar past bij de kwaliteit en de ligging in Amsterdam. Vergelijk het met andere woningen in Amsterdam om te zien hoe het zich verhoudt.

Bedrijvengebied Zeeburgerkade

De buurt Bedrijvengebied Zeeburgerkade is klein en rustig, met slechts 240 inwoners. Het is een mix van bedrijven en nieuwe woonprojecten, wat het een bijzondere sfeer geeft. De meeste huishoudens zijn eenpersoons, en de gemiddelde leeftijd ligt rond de 25 tot 45 jaar. Er zijn nog geen bewonersrecensies beschikbaar, dus je kunt zelf ontdekken hoe het is om hier te wonen. De buurt Bedrijvengebied Zeeburgerkade is nog in ontwikkeling, wat kansen biedt voor wie van een dynamische omgeving houdt.

Leven in de straat

's Ochtends haal je snel een broodje bij de Albert Heijn om de hoek (twee straten verder) of bij de Lidl op loopafstand. Voor de kinderen is De Indische Buurt School op vijf minuten lopen een optie, of de Montessorischool Op de Kade. Ook de Flevoparkschool en Bataviaschool zijn dichtbij. Het park of plantsoen is om de hoek. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen die je maar kunt wensen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Keij & Stefels B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 650.000
Prijs per m²€ 7.831
Woonoppervlakte83m²
Perceeloppervlakte313m²
Bouwjaar2021
BuurtBedrijvengebied Zeeburgerkade
WijkOostelijk Havengebied
GemeenteAmsterdam

Locatie

Zeeburgerpad 46E, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Bedrijvengebied Zeeburgerkade

Inwoners240
Mannen52%
Vrouwen50%

Supermarkten

124 binnen 5 km

Albert Heijn
Celebesstraat 43
576m
Albert Heijn
Molukkenstraat 101A
583m
Lidl
Soerabajastraat 4
711m

Scholen

165 binnen 5 km

De Indische Buurt School
Basisonderwijs · 255 leerlingen
372m
Montessorischool Op de Kade
Basisonderwijs · 217 leerlingen
458m
Flevoparkschool
Basisonderwijs · 239 leerlingen
559m

Veelgestelde vragen

Over Zeeburgerpad 46E, Amsterdam

Is €650.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €650.000 voor 83 m² in Amsterdam is marktconform voor een nieuwbouwappartement in het Oostelijk Havengebied. De woning is uit 2021, dus in uitstekende staat. Vergelijkbare appartementen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden. Het is aan de hoge kant, maar de ligging en het bouwjaar rechtvaardigen de prijs.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het appartement ligt in Amsterdam-Oost, met een treinstation op 1,4 km afstand. De auto is handig voor grotere afstanden, maar in de buurt zijn ook voldoende parkeermogelijkheden. De omgevingsadressendichtheid is hoog (7554), wat duidt op een stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand.

Wat voor soort buurt is Bedrijvengebied Zeeburgerkade?

Het is een kleine, rustige buurt met 240 inwoners, voornamelijk eenpersoonshuishoudens. De buurt is een mix van bedrijven en nieuwbouw, wat het een unieke sfeer geeft. Het is nog in ontwikkeling, dus er is weinig overlast van horeca of uitgaansgelegenheden. De meeste voorzieningen, zoals supermarkten en scholen, zijn op loopafstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals De Indische Buurt School (372 m), Montessorischool Op de Kade (458 m) en Flevoparkschool (559 m). Ook is er voortgezet onderwijs op 1 km afstand. Voor jonge kinderen is er een kinderdagverblijf op 300 m.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn 28 misdrijven geregistreerd, wat relatief laag is voor een stedelijk gebied. Het is een rustige wijk met veel nieuwbouw en weinig criminaliteit. De aanwezigheid van bedrijven overdag zorgt voor sociale controle.