Woning te huur: Zeilweg 13-17, Lelystad

Zeilweg 13-17

Industrieterrein Noordersluis West, Lelystad

€ 2.000 p.m.
Buurt Industrieterrein Noordersluis West, LelystadBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 1893m²
1047% groter dan gemiddeld in de buurt
Populaire buurt voor doorstromers
36% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een bedrijfspand met karakter

Dit voormalige bedrijfspand aan de Zeilweg in Lelystad is een flinke jongen: 1893 m² woon- en werkruimte, gebouwd in 1979. Het is een huurwoning, dus je huurt het hele pand. De prijs van €2000 per maand is aan de hoge kant voor de buurt, maar je krijgt er ook veel vierkante meters voor terug. Kijk ook naar andere huurwoningen in Lelystad om te vergelijken.

De buurt: Industrieterrein Noordersluis West

De buurt heet Industrieterrein Noordersluis West, en dat is precies wat het is: een bedrijventerrein. Er wonen maar 290 mensen, en de meeste huishoudens zijn gezinnen met kinderen. Het is er rustig, met weinig voorzieningen om de hoek. Een bewoner zegt: "Het is hier vooral werken, niet wonen." De buurt Industrieterrein Noordersluis West is niet echt een woonwijk, maar dat weet je van tevoren.

Het dagelijks leven

Voor boodschappen ben je aangewezen op de auto: de dichtstbijzijnde supermarkt, Albert Heijn, ligt op ruim een kilometer. Ook scholen zijn niet direct naast de deur; basisschool De Sluis is op loopafstand (719 m), maar voor de middelbare school moet je naar Lelystad-centrum. De gemeente Lelystad biedt verder alle stedelijke voorzieningen, maar die zijn niet om de hoek.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Arcuris bedrijfsmakelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 augustus 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.000 p.m.
Prijs per m²€ 1 p.m.
Woonoppervlakte1893m²
Perceeloppervlakte4012m²
Bouwjaar1979
BuurtIndustrieterrein Noordersluis West
WijkLelystad-Haven
GemeenteLelystad

Locatie

Zeilweg 13-17, Lelystad

Buurt statistieken

Gegevens uit Industrieterrein Noordersluis West

Inwoners290
Mannen57%
Vrouwen43%

Woningmarkt

Gegevens uit Industrieterrein Noordersluis West

Woningvoorraad98
Gem. WOZ-waarde€ 347.000
Koopwoningen91%
Huurwoningen9%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Albert Heijn
Ranonkellaan 1
1159m
Jumbo
Jol 37-01
1560m
Aldi
Jol 3525
1617m

Scholen

44 binnen 5 km

De Sluis
Basisonderwijs · 171 leerlingen
719m
Kindcentrum Warande
Basisonderwijs · 432 leerlingen
1060m
Kindcentrum de Pionier
Basisonderwijs
1107m

Veelgestelde vragen

Over Zeilweg 13-17, Lelystad

Is €2000 per maand een eerlijke prijs voor dit pand?

De gemiddelde huurprijs in de buurt is €1600 per maand, maar dat is voor woningen van gemiddeld 165 m². Dit pand is met 1893 m² veel groter, dus de prijs per m² is met €1,06 juist lager dan het buurtgemiddelde van €10,91 per m². Het is een marktconforme prijs voor de enorme oppervlakte.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een bedrijfspand uit 1979 met een oppervlakte van 1893 m². Het is bedoeld als woon-werkruimte, maar check bij de makelaar of het volledig als woning mag worden gebruikt. In de buurt staan vooral eengezinswoningen (88%), dus dit pand wijkt af van het standaard woningaanbod.

Hoe is de buurt om in te wonen?

Industrieterrein Noordersluis West is een bedrijventerrein met weinig inwoners (290). Er zijn weinig voorzieningen: de dichtstbijzijnde supermarkt is op 1,2 km en een basisschool op 719 m. Het is er rustig, maar niet echt een woonwijk. De meeste huishoudens zijn gezinnen met kinderen.

Zijn er openbaar vervoer verbindingen in de buurt?

Het dichtstbijzijnde treinstation (Lelystad Centrum) ligt op 3,8 km afstand. Dat is te ver om te lopen, dus je bent aangewezen op de auto of fiets.

Wat is de stedelijkheidsgraad van deze buurt?

De buurt heeft een stedelijkheidsgraad van 4 op een schaal van 1 tot 5, wat betekent 'weinig stedelijk'. De omgevingsadressendichtheid is 744 adressen per km². Het is dus een rustige, groene omgeving, maar wel met voorzieningen op rijafstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loop- of fietsafstand. De dichtstbijzijnde is De Sluis op 719 m, gevolgd door Kindcentrum Warande op 1060 m. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Lelystad-centrum, op 3,3 km afstand.