Woning te koop: Zonneoordlaan 47R108, Ede
KopenEdeBuitengebied Ede-StadDriesprong/GinkelZonneoordlaan 47R108

Zonneoordlaan 47R108

Driesprong/Ginkel, Ede

€ 170.000
Buurt Driesprong/Ginkel, EdeBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het groen

Deze woning aan de Zonneoordlaan in Ede is een recreatiewoning uit 2023, met een woonoppervlak van 55 m². Het ligt in een bosrijke omgeving. De vraagprijs van €170.000 is marktconform voor een recreatiewoning van dit formaat. Bekijk ook andere woningen in Ede voor een vergelijking.

Buurt Driesprong/Ginkel

De buurt Driesprong/Ginkel is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Het CBS telt hier 800 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De sfeer is landelijk en ontspannen. Meer over de buurt Driesprong/Ginkel lees je op de buurtpagina.

Dagelijkse voorzieningen

Voor boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op ruim twee kilometer afstand, of bij Boni en Aldi iets verderop. Basisscholen zoals Paasbergschool en Veldhuizerschool zijn op loopafstand. Het treinstation van Ede ligt op vier kilometer. De gemeente Ede biedt een compleet overzicht van voorzieningen.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ditters - Ede op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 170.000
Prijs per m²€ 3.091
Woonoppervlakte55m²
Perceeloppervlakte31112m²
Bouwjaar2023
EnergielabelD
BuurtDriesprong/Ginkel
WijkBuitengebied Ede-Stad
GemeenteEde

Locatie

Zonneoordlaan 47R108, Ede

Buurt statistieken

Gegevens uit Driesprong/Ginkel

Inwoners800
Mannen53%
Vrouwen48%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Albert Heijn
Bunschoterplein 1
2226m
Boni
Brouwerstraat 21
2447m
Albert Heijn
Parkweide 14
2618m

Scholen

36 binnen 5 km

De Toekomst
Speciaal onderwijs · 129 leerlingen
1671m
Vester College
Speciaal onderwijs · 162 leerlingen
2084m
De Wegwijzer
Speciaal onderwijs · 142 leerlingen
2120m

Veelgestelde vragen

Over Zonneoordlaan 47R108, Ede

Welk energielabel heeft Zonneoordlaan 47R108?

De woning aan Zonneoordlaan 47R108 in Ede heeft energielabel D.

Is €170.000 een realistische prijs voor deze recreatiewoning?

De vraagprijs van €170.000 is marktconform voor een recreatiewoning van 55 m² uit 2023 in deze omgeving. Het energielabel D betekent dat je rekening moet houden met gemiddelde stookkosten. Vergelijk met andere recreatiewoningen in de regio om te zien of de prijs past bij jouw budget.

Hoe is het leven in de buurt Driesprong/Ginkel?

De buurt is rustig en groen, met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de CBS-data laten een lage stedelijkheidsgraad zien (5, niet stedelijk). Het is een plek waar je tot rust komt, maar voorzieningen liggen op enkele kilometers afstand.

Welke supermarkten zijn er in de buurt?

Binnen vijf kilometer zijn er 17 supermarkten. De dichtstbijzijnde zijn Albert Heijn (2,2 km), Boni (2,4 km) en Aldi (2,7 km). Voor dagelijkse boodschappen moet je dus een stukje rijden of fietsen.