Woning te koop: Zuiderdijk 1B32, Bovenkarspel

Zuiderdijk 1B32

Buitengebied Bovenkarspel zuid, Stede Broec

€ 159.500
Buurt Buitengebied Bovenkarspel zuid, BovenkarspelBekijk buurt
Populaire buurt voor senioren
50% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Bovenkarspel

Deze woning aan de Zuiderdijk ligt in een landelijke omgeving, waar je echt tot rust komt. Met 119 vierkante meter woonoppervlak uit 1994 is het een fijne, ruime woning. De vraagprijs van €159.500 is scherp voor een woning van dit formaat in de regio. Vergelijk het met andere woningen in Stede Broec.

Buitengebied Bovenkarspel zuid

De buurt is dunbevolkt, met slechts 20 inwoners. Het is een rustige omgeving, vooral bewoond door ouderen en gezinnen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer en veel groen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Lidl, op tien minuten lopen. Ook de SPAR express, Aldi, Dekamarkt en Albert Heijn zijn binnen een kwartier fietsen. Basisschool de Molenwiek en obs 't Vierspan zijn om de hoek, en de Gideonschool twee straten verder. De gemeente Stede Broec biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Recradroom B.V. op Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt22 november 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 159.500
Prijs per m²€ 1.340
Woonoppervlakte119m²
Perceeloppervlakte232m²
Bouwjaar1994
BuurtBuitengebied Bovenkarspel zuid
WijkStede Broec Zuid
GemeenteStede Broec

Locatie

Zuiderdijk 1B32, Bovenkarspel

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Bovenkarspel zuid

Inwoners20
Mannen75%
Vrouwen50%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Lidl
Princenhof 9
1002m
SPAR express
De Dolfijn 2
1644m
Aldi
De Middend 70b
1706m

Scholen

22 binnen 5 km

obs 't Vierspan, locatie De Wendel
Basisonderwijs · 49 leerlingen
742m
Basisschool de Molenwiek
Basisonderwijs · 288 leerlingen
832m
Gideonschool
Basisonderwijs · 116 leerlingen
1065m

Veelgestelde vragen

Over Zuiderdijk 1B32, Bovenkarspel

Is €159.500 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de prijs is marktconform voor een woning van 119 m² in Bovenkarspel. De woning is gebouwd in 1994 en ligt in een rustige, landelijke buurt. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation ligt op 1,1 km afstand, dus op loopafstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals obs 't Vierspan (742 m) en Basisschool de Molenwiek (832 m). Ook de Gideonschool (1065 m) is dichtbij.

Wat voor type woning is dit?

Het is een koopwoning met een woonoppervlak van 119 m², gebouwd in 1994. Het is een eengezinswoning, wat past bij het rustige karakter van de buurt.

Hoe veilig is de buurt?

De buurt is zeer veilig. In de CBS-data worden slechts 6 misdrijven gemeld, wat laag is voor een woonwijk. Het is een rustige omgeving met weinig criminaliteit.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, de dichtstbijzijnde supermarkt is Lidl op 1 km afstand. Ook SPAR express, Aldi, Dekamarkt en Albert Heijn zijn binnen 2 km te vinden.

Recradroom B.V.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
Recradroom B.V.
recradroom.nl
Bekijk
Recradroom B.V.
pararius.nl
Bekijk