Woning te koop: Zwembadweg 1-028, Posterholt
Verkocht onder voorbehoud

Zwembadweg 1-028

Buitengebied Posterholt, Roerdalen

€ 129.000
Buurt Buitengebied Posterholt, PosterholtBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 1210m²
1210m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
32% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een royale lap grond in het buitengebied

Dit perceel van 1210 m² aan de Zwembadweg in Posterholt biedt een bijzondere kans voor wie op zoek is naar ruimte en rust. Het is een recreatiewoning uit 1978, gelegen in een landelijke omgeving. Met een vraagprijs van € 129.000 is dit een scherpe optie vergeleken met andere woningen in Roerdalen.

Buitengebied Posterholt

De buurt Buitengebied Posterholt is dunbevolkt met 140 inwoners en een omgevingsadressendichtheid van 133, dat is niet stedelijk. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en 84% is koop. Het is een rustige omgeving.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS op 1,8 km afstand, om de hoek. Ook basisscholen zijn binnen twee straten verder: Basisschool De Draaiende Wieken op 1,8 km en Basisschool 't Kempke op 2,9 km. Het treinstation ligt op 9,9 km, dus je bent aangewezen op de auto. De gemeente Roerdalen biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 1,9 km.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Landal Makelaardij Recreatievastgoed.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt26 november 2025
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 129.000
Prijs per m²€ 107
Woonoppervlakte1210m²
Perceeloppervlakte4540m²
Bouwjaar1978
EnergielabelC
BuurtBuitengebied Posterholt
WijkPosterholt
GemeenteRoerdalen

Locatie

Zwembadweg 1-028, Posterholt

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Posterholt

Inwoners140
Mannen61%
Vrouwen46%

Supermarkten

5 binnen 5 km

PLUS
Raadhuisstraat 5
1870m
PLUS
Molenweg 30
2588m
Albert Heijn
Markt 26
4075m

Scholen

6 binnen 5 km

Basisschool De Draaiende Wieken
Basisonderwijs · 243 leerlingen
1796m
Basisschool 't Kempke
Basisonderwijs · 167 leerlingen
2864m
Basisschool De Bolleberg
Basisonderwijs · 77 leerlingen
4215m

Veelgestelde vragen

Over Zwembadweg 1-028, Posterholt

Welk energielabel heeft Zwembadweg 1-028?

De woning aan Zwembadweg 1-028 in Posterholt heeft energielabel C.

Is € 129.000 een realistische prijs voor dit perceel?

De vraagprijs van € 129.000 voor een recreatiewoning met 1210 m² grond in het buitengebied van Posterholt is aan de lage kant vergeleken met reguliere woningen in de regio. Het is een recreatiewoning, wat invloed heeft op de financieringsmogelijkheden. De prijs weerspiegelt de ligging en het type woning.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een recreatiewoning uit 1978 met een oppervlakte van 1210 m². Recreatiewoningen hebben vaak beperkingen qua permanente bewoning, dus het is belangrijk om de bestemming te controleren. De woning staat in het buitengebied van Posterholt, een rustige, landelijke omgeving.

Hoe rustig is het in Buitengebied Posterholt?

Het is er zeer rustig. De buurt heeft 140 inwoners en een omgevingsadressendichtheid van 133, wat betekent dat er weinig bebouwing is. Het is een niet-stedelijk gebied met veel groen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en er wonen relatief veel ouderen.