Woning te koop: Zwembadweg 1-072, Posterholt

Zwembadweg 1-072

Buitengebied Posterholt, Roerdalen

€ 149.000
Buurt Buitengebied Posterholt, PosterholtBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 1210m²
1210m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
32% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Deze woning aan de Zwembadweg in Posterholt is een ruime recreatiewoning op een groot perceel van 1210 m². Het bouwjaar 1978 geeft het een solide basis, en de prijs van €149.000 is marktconform voor een object van dit formaat in de regio. Vergelijk het aanbod met andere woningen in Roerdalen.

Buurt Buitengebied Posterholt

De woning ligt in de buurt Buitengebied Posterholt, een rustig landelijk gebied met 140 inwoners. De buurt kenmerkt zich door veel eengezinswoningen en een hoog percentage koopwoningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele, groene omgeving.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS op 1,8 km afstand, om de hoek. Ook is er een tweede PLUS op 2,6 km. Basisschool De Draaiende Wieken ligt op 1,8 km, twee straten verder, en Basisschool 't Kempke op 2,9 km. De omgeving is rustig, met veel groen en ruimte. De gemeente Roerdalen biedt een fijne mix van landelijk wonen en basisvoorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Landal Makelaardij Recreatievastgoed.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt29 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 149.000
Prijs per m²€ 123
Woonoppervlakte1210m²
Perceeloppervlakte4540m²
Bouwjaar1978
BuurtBuitengebied Posterholt
WijkPosterholt
GemeenteRoerdalen

Locatie

Zwembadweg 1-072, Posterholt

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Posterholt

Inwoners140
Mannen61%
Vrouwen46%

Supermarkten

5 binnen 5 km

PLUS
Raadhuisstraat 5
1870m
PLUS
Molenweg 30
2588m
Albert Heijn
Markt 26
4075m

Scholen

6 binnen 5 km

Basisschool De Draaiende Wieken
Basisonderwijs · 243 leerlingen
1796m
Basisschool 't Kempke
Basisonderwijs · 167 leerlingen
2864m
Basisschool De Bolleberg
Basisonderwijs · 77 leerlingen
4215m

Veelgestelde vragen

Over Zwembadweg 1-072, Posterholt

Is €149.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €149.000 is marktconform voor een recreatiewoning van 1210 m² in Posterholt. Het perceel is ruim en het bouwjaar 1978 is gangbaar. Vergelijkbare objecten in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Wat is de ligging van de woning ten opzichte van voorzieningen?

De woning ligt in het buitengebied van Posterholt. De dichtstbijzijnde supermarkt (PLUS) is op 1,8 km, en basisscholen zijn op 1,8 en 2,9 km. Het treinstation is op 9,9 km afstand. Het is een rustige, landelijke omgeving.

Hoeveel onderhoud vraagt een woning uit 1978?

Een woning uit 1978 kan onderhoud vergen aan installaties zoals de cv-ketel, dakbedekking en isolatie. Het energielabel is niet vermeld, dus het is goed om de staat van isolatie en beglazing te laten beoordelen. Het perceel is groot, dus tuinonderhoud is een factor.