Woning te koop: Zwembadweg 1-116, Posterholt

Zwembadweg 1-116

Buitengebied Posterholt, Roerdalen

€ 175.000
Buurt Buitengebied Posterholt, PosterholtBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 1210m²
1210m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
32% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een royale woning in het groen

Deze woning aan de Zwembadweg in Posterholt is een bijzonder object: een flinke woning uit 1978 op een perceel van maar liefst 1210 m². Het is een plek waar je echt de ruimte hebt, omringd door groen. De woning wordt nu te koop aangeboden voor € 175.000, een prijs die gezien de oppervlakte en de ligging aan de lage kant is. Vergelijk je met andere woningen in Roerdalen, dan valt deze prijs op.

Buitengebied Posterholt

De woning ligt in de buurt Buitengebied Posterholt, een rustig en landelijk gebied. De buurt telt ongeveer 140 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je de stilte en ruimte van het platteland ervaart. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele, kleine gemeenschap zien.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS op 1,8 km afstand, om de hoek. Ook is er een andere PLUS op 2,6 km. Voor schoolgaande kinderen is er Basisschool De Draaiende Wieken op 1,8 km, en Basisschool 't Kempke op 2,9 km. De gemeente Roerdalen biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 1,9 km en een restaurant op 1,8 km.

Aanbod en bronnen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Landal Makelaardij Recreatievastgoed.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt26 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 175.000
Prijs per m²€ 145
Woonoppervlakte1210m²
Perceeloppervlakte4540m²
Bouwjaar1978
BuurtBuitengebied Posterholt
WijkPosterholt
GemeenteRoerdalen

Locatie

Zwembadweg 1-116, Posterholt

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Posterholt

Inwoners140
Mannen61%
Vrouwen46%

Supermarkten

5 binnen 5 km

PLUS
Raadhuisstraat 5
1870m
PLUS
Molenweg 30
2588m
Albert Heijn
Markt 26
4075m

Scholen

6 binnen 5 km

Basisschool De Draaiende Wieken
Basisonderwijs · 243 leerlingen
1796m
Basisschool 't Kempke
Basisonderwijs · 167 leerlingen
2864m
Basisschool De Bolleberg
Basisonderwijs · 77 leerlingen
4215m

Veelgestelde vragen

Over Zwembadweg 1-116, Posterholt

Is € 175.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 175.000 voor een woning met 1210 m² grond en een oppervlakte van 1210 m² is opvallend laag. Ter vergelijking: in de buurt liggen de prijzen doorgaans hoger voor kleinere woningen. Het is een scherpe prijs, maar let wel: de woning is uit 1978 en kan onderhoud vergen.

Hoe is de bereikbaarheid van Posterholt?

Posterholt ligt in een landelijk gebied in Limburg. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 9,9 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is laag (133 adressen per km²), wat aangeeft dat het rustig is. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen ben je op fietsafstand.

Wat voor type woning is dit?

Het is een koopwoning uit 1978 met een woonoppervlak van 1210 m². Het perceel is eveneens 1210 m², wat betekent dat de woning veel grond heeft. Het bouwjaar en de oppervlakte maken het een royale woning.