Appartement te koop: A. Kortekaasplantsoen 55, 'S-Gravenhage
Verkocht onder voorbehoud
KopenDen HaagAppartementenA. Kortekaasplantsoen 55

A. Kortekaasplantsoen 55

Houtwijk, Den Haag

€ 400.000
Buurt Houtwijk, 'S-GravenhageBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 126m²
19% groter dan gemiddeld in de buurt
Hoogvliet op 374m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een groene, rustige buurt

Dit appartement aan het A. Kortekaasplantsoen 55 in Den Haag is een fijne plek voor wie houdt van rust en ruimte. Met 126 m² woonoppervlak is het aanzienlijk groter dan veel andere appartementen in de buurt. Het bouwjaar 1982 betekent dat het een solide, goed onderhouden woning is. De vraagprijs van €400.000 is marktconform voor een appartement van deze omvang in Den Haag. Bekijk ook andere appartementen in Den Haag voor een idee van het aanbod.

Houtwijk: een fijne, groene wijk

Houtwijk is een rustige woonwijk met veel groen, waar bewoners elkaar kennen en er een prettige sfeer hangt. Een bewoner zegt: "De buren zijn vriendelijk en behulpzaam, en er hangt een prettige sfeer in de straat." Een ander noemt het "een groene en veilige wijk" met "vriendelijke medebewoners". De buurt scoort gemiddeld een 8,43 op basis van drie beoordelingen. Het is een wijk met veel gezinnen en een doorsnee inkomensniveau. Meer weten? Lees verder over de buurt Houtwijk.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Hoogvliet, die om de hoek ligt, of bij de Albert Heijn twee straten verder. Ook een SPAR express en Lidl zijn op loopafstand. Voor de kinderen zijn er diverse basisscholen in de buurt, zoals de WSKO r.-k. basisschool Verburch-hof en de Openbare Daltonschool Poeldijk, beide op ongeveer vijf minuten fietsen. De gemeente Den Haag biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via RE/MAX City Makelaardij op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 400.000
Prijs per m²€ 3.175
Woonoppervlakte126m²
Perceeloppervlakte1699m²
Bouwjaar1982
EnergielabelC
BuurtHoutwijk
WijkLoosduinen
GemeenteDen Haag

Locatie

A. Kortekaasplantsoen 55, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 3 bewoners

7.0
Sandra
14-07-2025
Onvoorspelbaar

Ik woon nu een tijdje in Houtwijk en over het algemeen ben ik erg tevreden met de buurt. Wat ik vooral als positief ervaar, zijn de mensen hier. De buren zijn vriendelijk en behulpzaam, en er hangt een prettige sfeer in de straat. Ook is de wijk schoon en goed onderhouden, wat een fijn en verzorgd gevoel geeft. Bovendien voelt het hier erg veilig; ik voel me op elk moment van de dag op mijn gemak in de omgeving. Wat ik minder prettig vind, is de bereikbaarheid van Houtwijk met het openbaar vervoer. Er rijden wel bussen en trams, maar het aanbod is beperkt en de verbindingen naar andere delen van de stad zijn soms wat omslachtig of tijdrovend. Dit maakt het voor mensen zonder auto soms lastig om snel op andere plekken te komen. Al met al vind ik Houtwijk een fijne en rustige plek om te wonen, vooral door de gezellige buren, de netheid en het gevoel van veiligheid. Hopelijk wordt het openbaar vervoer in de toekomst nog wat beter geregeld.

9.6
Terry Bos
01-07-2025
Vriendelijk en verwelkomend

Iedereen is altijd open voor een praatje, de buren kijken voor elkaar uit. Alle voorzieningen zitten dichtbij. Eigenlijk is dit de perfecte buurt. Iedereen ruimt netjes de rommel op straat op, de huizen zijn mooi en goed geïsoleerd, groenvoorzieningen zitten naast het centrum dat ook lekker ruim is. Overigens ook genoeg te doen voor de kinderen. Bereikbaarheid zowel met ov als met auto is goed te doen.

8.7
Kitty
21-07-2024
Groene en veilige wijk

Rustige woonwijk met veel groen. Fijne woonomgeving en vriendelijke medebewoners. Zo goed als geen overlast. Enige minpuntje is geen winkels in de directe omgeving.

Buurt statistieken

Gegevens uit Houtwijk

Inwoners12.720
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Houtwijk

Woningvoorraad5.562
Gem. WOZ-waarde€ 337.000
Koopwoningen56%
Huurwoningen44%

Supermarkten

44 binnen 5 km

Hoogvliet
Forellendaal 318
374m
Albert Heijn
Loosduinse Hoofdplein 260
591m
SPAR express
Escamplaan 2000
756m

Scholen

15 binnen 5 km

WSKO r-.k basisschool Verburch-hof
Basisonderwijs · 441 leerlingen
2610m
Openbare Daltonschool Poeldijk
Basisonderwijs · 77 leerlingen
2940m
WSKO Basisschool De Nieuwe Weg
Basisonderwijs · 214 leerlingen
2976m

Veelgestelde vragen

Over A. Kortekaasplantsoen 55, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft A. Kortekaasplantsoen 55?

De woning aan A. Kortekaasplantsoen 55 in 'S-Gravenhage heeft energielabel C.

Is €400.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €400.000 ligt iets onder de gemiddelde vraagprijs van €419.167 in de buurt, maar boven de mediaan van €357.500. Met 126 m² is het oppervlak groter dan het buurtgemiddelde van 95 m², wat de prijs verklaart. Vergeleken met verkochte woningen in de buurt (gemiddeld €462.741) lijkt de prijs marktconform.

Hoe is de buurt Houtwijk om in te wonen?

Houtwijk wordt door bewoners omschreven als een rustige, groene en veilige wijk met vriendelijke buren. Er is weinig overlast en de buurt is schoon en goed onderhouden. Een minpuntje is dat er geen winkels direct om de hoek zijn, maar de dichtstbijzijnde supermarkt ligt op 374 meter.

Wat is de bereikbaarheid van Houtwijk met het openbaar vervoer?

De bereikbaarheid met het openbaar vervoer wordt door bewoners wisselend ervaren. Er rijden bussen en trams, maar de verbindingen naar andere delen van de stad kunnen omslachtig zijn. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 5,4 km afstand, dus voor treinreizen ben je aangewezen op bus of tram.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, de meeste dagelijkse voorzieningen zijn dichtbij. Binnen 800 meter vind je meerdere supermarkten, waaronder Hoogvliet en Albert Heijn. Ook zijn er basisscholen op loopafstand en een park of plantsoen op 200 meter. Voor uitgebreidere voorzieningen kun je terecht in het centrum van Den Haag.

Hoeveel kost dit appartement per vierkante meter?

De vraagprijs van €400.000 gedeeld door 126 m² komt neer op ongeveer €3.175 per m². Dat is lager dan het buurtgemiddelde van €4.419 per m², wat dit appartement relatief voordelig maakt qua prijs per vierkante meter.

Is de woning energiezuinig?

In de buurt heeft 40% van de woningen label A en 40% label B, dus de kans is groot dat ook dit appartement een goed label heeft. Een energielabel A betekent lage stookkosten.

RE/MAX City Makelaardij
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 3 bronnen