Appartement te koop: Aalscholversingel 316, Velp
KopenRhedenAppartementenAalscholversingel 316

Aalscholversingel 316

Velp-Zuid ten zuiden van Waterstraat, Rheden

€ 209.500
Buurt Velp-Zuid ten zuiden van Waterstraat, VelpBekijk buurt
SPAR express op 144m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een rustig appartement in Velp

Dit appartement aan de Aalscholversingel 316 in Velp is een fijne plek voor wie op zoek is naar een betaalbare woning in een rustige omgeving. Met 50 m² woonoppervlak en energielabel C is het een praktische woning, gebouwd in 1976. De vraagprijs van €209.500 is scherp geprijsd vergeleken met andere appartementen in Rheden.

De buurt: Velp-Zuid ten zuiden van Waterstraat

De buurt Velp-Zuid ten zuiden van Waterstraat is een gemengde wijk met veel eenpersoonshuishoudens en ouderen. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,57. Een bewoner zegt: "Ik vind dat Velp prima is. Ook om te wonen. Wel weinig natuur." Een ander noemt het een "volksbuurt". De buurt Velp-Zuid ten zuiden van Waterstraat heeft een gemiddeld inkomen en een mix van koop- en huurwoningen.

Leven in de straat

In de ochtend loop je in een paar minuten naar de PLUS of Aldi voor je boodschappen, beide om de hoek. Ook de SPAR express is dichtbij. Voor schoolgaande kinderen zijn er basisscholen zoals Ibn-i Sina en De Parkschool op loopafstand. Het treinstation van Velp is tien minuten lopen. De gemeente Rheden biedt verder voldoende voorzieningen.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ditters Makelaars Arnhem aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 209.500
Prijs per m²€ 4.190
Woonoppervlakte50m²
Perceeloppervlakte17805m²
Bouwjaar1976
EnergielabelC
BuurtVelp-Zuid ten zuiden van Waterstraat
WijkVelp
GemeenteRheden

Locatie

Aalscholversingel 316, Velp

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

8.0
Madelief
17-12-2024
Redelijk

Ik vind dat velp prima is. Ook om te wonen. Wel weinig natuur. Je zou dan naar Rheden moeten fietsen voor het echt bos. Schoon in het opzicht wel. En veiligheid is er ook.

7.1
Sylvia meijer
11-09-2024
Volksbuurt

Gaat

Buurt statistieken

Gegevens uit Velp-Zuid ten zuiden van Waterstraat

Inwoners3.300
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Velp-Zuid ten zuiden van Waterstraat

Woningvoorraad1.796
Gem. WOZ-waarde€ 256.000
Koopwoningen36%
Huurwoningen64%

Supermarkten

36 binnen 5 km

SPAR express
Pres. Kennedylaan 108 A
144m
PLUS
Churchillplein 42
282m
Aldi
Churchillplein 40
326m

Scholen

41 binnen 5 km

Ibn-i Sina
Basisonderwijs · 290 leerlingen
1407m
De Parkschool
Basisonderwijs · 209 leerlingen
1434m
Mariëndael
Speciaal onderwijs · 368 leerlingen
1500m

Veelgestelde vragen

Over Aalscholversingel 316, Velp

Welk energielabel heeft Aalscholversingel 316?

De woning aan Aalscholversingel 316 in Velp heeft energielabel C.

Is €209.500 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €209.500 ligt onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt van €265.714 en ook onder de mediaan van €225.000. Het is daarmee een scherpe prijs voor een appartement van 50 m² in Velp-Zuid. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €3.796, wat neerkomt op €189.800 voor 50 m², dus de vraagprijs is iets hoger dan dat gemiddelde.

Hoe is de buurt Velp-Zuid ten zuiden van Waterstraat om in te wonen?

De buurt krijgt van bewoners een 7,57. Een bewoner zegt: "Ik vind dat Velp prima is. Ook om te wonen. Wel weinig natuur." Een ander noemt het een "volksbuurt". De buurt heeft veel eenpersoonshuishoudens en ouderen, en is rustig. Er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten en scholen op loopafstand.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het treinstation van Velp ligt op 1,4 km afstand, ongeveer 17 minuten lopen. Dat is prima voor een dagelijkse pendel naar Arnhem of verder.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. De SPAR express zit op 144 meter, PLUS op 282 meter en Aldi op 326 meter. Ook Jumbo en een andere SPAR express zijn binnen een kilometer te vinden.

Hoeveel scholen zijn er in de omgeving?

Binnen 5 km zijn er 41 scholen. De dichtstbijzijnde basisscholen zijn Ibn-i Sina (1,4 km) en De Parkschool (1,4 km). Ook zijn er scholen voor voortgezet speciaal onderwijs zoals Mariëndael en Briant College op ongeveer 1,5 km.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. In de buurt heeft 28,6% van de koopwoningen label C, en 42,9% heeft een lager label (D of slechter). Je kunt dus verwachten dat de energiekosten gemiddeld zijn.

Ditters Makelaars Arnhem
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.