Appartement te koop: Admiraal De Ruijterweg 126H, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenAdmiraal De Ruijterweg 126H

Admiraal De Ruijterweg 126H

Trompbuurt, Amsterdam

€ 1.325.000
Buurt Trompbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 161m²
148% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 225m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
48% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een statig pand

Dit appartement aan de Admiraal De Ruijterweg ademt de sfeer van een klassiek Amsterdams grachtenpand, met een royale oppervlakte van 161 m². Het is een koopwoning in de Trompbuurt, een buurt die bekend staat om zijn stedelijke levendigheid. Met een vraagprijs van €1.325.000 is dit appartement aan de hoge kant, maar dat past bij de forse omvang en de gewilde locatie. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor appartementen in Amsterdam ligt lager, maar dit object is ook aanzienlijk groter dan het buurtgemiddelde.

De Trompbuurt: stedelijk wonen met een dorps gevoel

De Trompbuurt is een levendige wijk in Amsterdam-West, met een hoge bevolkingsdichtheid. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,7. Een bewoner zegt: "Het is er fijn en vriendelijke mensen. Maar een gevoel van saamhorigheid ontbreekt." Een ander noemt het een "Gezzelige buurt" met een ijszaak en een speeltuin. De buurt telt veel jonge huishoudens en eenpersoonshuishoudens, en de woningvoorraad bestaat volledig uit appartementen. De buurt Trompbuurt is daarmee typisch stedelijk.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen hoef je niet ver: Albert Heijn zit om de hoek, op twee straten verder, en ook Aldi is dichtbij. De Admiraal De Ruyterschool en De Visserschool zijn allebei naast de deur. De gemeente Amsterdam biedt verder talloze voorzieningen, van restaurants tot parken, allemaal op loopafstand.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Graaf & Groot Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.325.000
Prijs per m²€ 8.230
Woonoppervlakte161m²
Perceeloppervlakte222m²
Bouwjaar1911
BuurtTrompbuurt
WijkGeuzenbuurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Admiraal De Ruijterweg 126H, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.1
Eline Lotte
07-10-2025
Prettige sfeer maar niet veel buurgevoel

Het is er fijn en vriendelijke mensen. Maar een gevoel van saamhorigheid ontbreekt en ik heb ook niet veel contact met mijn buren, dit vind ik jammer. Mijn basisschooltijd in deze buurt scoort wel echt perfect en de horeca en winkel gelegenheden zijn ook heel goed. Wel veel studenten en expats waardoor ik een zekere kloof voel en niet veel gemeenschap. Zelf wil ik graag uit huis maar gier is in mijn buurt zeker geen mogelijkheid toe want die zijn veel te duur.

8.3
Fien Minnes
24-07-2023
Gezzelige buurt

Leuk en gezellig er is een ijszaak en een speeltijn die heet de ruige speeltijn maar die word nu voor baby,s want alles wort nu super klein dat is wel jammer maar de rest is top we gaan goed met elkaar om en er wonnen vrienden van mij heel dicht bij dat is ook fijn maar alleen ik vind wel dat er meer grote kinderen speeltuinen komen want baby,s vinden het thuis ook prima maar grote kinderen gaan juist dan alleen op de telefoon of leptop dus meer grote kinder speeltuinen dat is het enige

Buurt statistieken

Gegevens uit Trompbuurt

Inwoners3.155
Mannen46%
Vrouwen54%

Woningmarkt

Gegevens uit Trompbuurt

Woningvoorraad1.626
Gem. WOZ-waarde€ 581.000
Koopwoningen32%
Huurwoningen68%

Supermarkten

146 binnen 5 km

Albert Heijn
Jan van Galenstraat 87
225m
Albert Heijn
Jan Evertsenstraat 24
268m
Aldi
Admiraal de Ruijterweg 56c
319m

Scholen

189 binnen 5 km

Admiraal De Ruyterschool
Basisonderwijs · 223 leerlingen
59m
De Visserschool
Basisonderwijs · 261 leerlingen
145m
Islamitische basisschool Al Maes (de Diamant)
Basisonderwijs · 485 leerlingen
268m

Veelgestelde vragen

Over Admiraal De Ruijterweg 126H, Amsterdam

Is €1.325.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €1.325.000 ligt fors boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€708.500) en ook boven de hoogste vraagprijs van €950.000. Maar dit appartement is met 161 m² veel groter dan het buurtgemiddelde van 65 m². De prijs per m² is met €8.230 lager dan het buurtgemiddelde van €10.693 per m². Of de prijs realistisch is, hangt af van de exacte staat en afwerking, maar de prijs per m² is relatief gunstig.

Hoe is de buurt Trompbuurt om in te wonen?

De Trompbuurt is een zeer stedelijke buurt met een hoge dichtheid. Bewoners waarderen de buurt met een 7,7. Ze noemen de sfeer prettig en de voorzieningen goed, maar missen soms buurgevoel. Er wonen veel studenten en expats. De buurt heeft een ijszaak en een speeltuin, en er zijn voldoende winkels en horeca op loopafstand.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In de buurt werden afgelopen periode 37 koopwoningen verkocht met een gemiddelde looptijd van 26 dagen. Dat is relatief kort, wat wijst op een actieve markt. Houd er rekening mee dat dit appartement met een hoge prijs mogelijk langer te koop staat.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De Admiraal De Ruyterschool zit op 59 meter, De Visserschool op 145 meter, en de Islamitische basisschool Al Maes op 268 meter. Ook voortgezet onderwijs is binnen 0,7 km te vinden.

Hoe is het openbaar vervoer in de buurt?

Het treinstation ligt op 3,5 km afstand, dus dat is niet direct om de hoek. Maar de buurt is zeer stedelijk met een hoge omgevingsadressendichtheid, dus er zullen ongetwijfeld tram- en bushaltes in de buurt zijn.

Wat voor onderhoud vraagt een appartement uit 1911?

Een appartement uit 1911 kan karakteristieke elementen hebben zoals hoge plafonds en ornamenten, maar vergt ook onderhoud. Denk aan houten kozijnen, leidingen en mogelijk enkel glas. Het energielabel is niet vermeld, maar oudere woningen hebben vaak een lager label.