Appartement te koop: Willem de Zwijgerlaan 103-1, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenWillem de Zwijgerlaan 103-1

Willem de Zwijgerlaan 103-1

Trompbuurt, Amsterdam

€ 450.000
Buurt Trompbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Albert Heijn op 224m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
48% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in de Trompbuurt

Dit appartement aan de Willem de Zwijgerlaan ademt de sfeer van het vooroorlogse Amsterdam. Met 49 m² woonoppervlak is het compact, maar de indeling is praktisch. Het energielabel C is redelijk voor een woning uit 1934. De vraagprijs van €450.000 is aan de scherpe kant vergeleken met andere appartementen in Amsterdam.

De Trompbuurt: levendig en gemêleerd

De Trompbuurt is een levendige wijk met een mix van studenten, expats en gezinnen. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,7. Een bewoner zegt: "Het is er fijn en vriendelijke mensen." Een ander noemt het een "gezzelige buurt" met een ijszaak en speeltuin. De buurt heeft veel eenpersoonshuishoudens en een jonge bevolking. Meer weten? Bekijk de buurt Trompbuurt.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Albert Heijn om de hoek (224 m) of de Aldi twee straten verder (275 m). Basisschool De Visserschool zit op 151 m, en het Marcanti College voor voortgezet onderwijs is op loopafstand (270 m). De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Beekman Makelaardij o.g. b.v. op Funda en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt9 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 450.000
Prijs per m²€ 9.184
Woonoppervlakte49m²
Perceeloppervlakte167m²
Bouwjaar1934
EnergielabelC
BuurtTrompbuurt
WijkGeuzenbuurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Willem de Zwijgerlaan 103-1, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.1
Eline Lotte
07-10-2025
Prettige sfeer maar niet veel buurgevoel

Het is er fijn en vriendelijke mensen. Maar een gevoel van saamhorigheid ontbreekt en ik heb ook niet veel contact met mijn buren, dit vind ik jammer. Mijn basisschooltijd in deze buurt scoort wel echt perfect en de horeca en winkel gelegenheden zijn ook heel goed. Wel veel studenten en expats waardoor ik een zekere kloof voel en niet veel gemeenschap. Zelf wil ik graag uit huis maar gier is in mijn buurt zeker geen mogelijkheid toe want die zijn veel te duur.

8.3
Fien Minnes
24-07-2023
Gezzelige buurt

Leuk en gezellig er is een ijszaak en een speeltijn die heet de ruige speeltijn maar die word nu voor baby,s want alles wort nu super klein dat is wel jammer maar de rest is top we gaan goed met elkaar om en er wonnen vrienden van mij heel dicht bij dat is ook fijn maar alleen ik vind wel dat er meer grote kinderen speeltuinen komen want baby,s vinden het thuis ook prima maar grote kinderen gaan juist dan alleen op de telefoon of leptop dus meer grote kinder speeltuinen dat is het enige

Buurt statistieken

Gegevens uit Trompbuurt

Inwoners3.155
Mannen46%
Vrouwen54%

Woningmarkt

Gegevens uit Trompbuurt

Woningvoorraad1.626
Gem. WOZ-waarde€ 581.000
Koopwoningen32%
Huurwoningen68%

Supermarkten

151 binnen 5 km

Albert Heijn
Jan van Galenstraat 87
224m
Aldi
Admiraal de Ruijterweg 56c
275m
Albert Heijn
Jan Evertsenstraat 24
432m

Scholen

195 binnen 5 km

De Visserschool
Basisonderwijs · 261 leerlingen
151m
Admiraal De Ruyterschool
Basisonderwijs · 223 leerlingen
204m
Marcanti College
Voortgezet onderwijs · 461 leerlingen
270m

Veelgestelde vragen

Over Willem de Zwijgerlaan 103-1, Amsterdam

Welk energielabel heeft Willem de Zwijgerlaan 103-1?

De woning aan Willem de Zwijgerlaan 103-1 in Amsterdam heeft energielabel C.

Is €450.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €450.000 ligt 36% onder de gemiddelde vraagprijs van €708.500 in de Trompbuurt. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €10.693, terwijl dit appartement uitkomt op €9.184 per m². De prijs is dus relatief laag, maar het appartement is met 49 m² ook kleiner dan het buurtgemiddelde van 65 m².

Hoe is de sfeer in de Trompbuurt?

Bewoners geven de buurt een 7,7. Een bewoner noemt het een 'gezzelige buurt' met een ijszaak en speeltuin. Een ander vindt de sfeer prettig, maar mist buurgevoel door veel studenten en expats. De buurt heeft een jonge bevolking: de meeste inwoners zijn tussen 25 en 45 jaar.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals De Visserschool (151 m) en Admiraal De Ruyterschool (204 m). Voor voortgezet onderwijs is het Marcanti College op 270 m. Ook zijn er kinderdagverblijven dichtbij.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 3,5 km afstand. Dat is iets verder lopen, maar met de fiets of het openbaar vervoer ben je er zo.

Wat is de stedelijkheidsgraad van de buurt?

De Trompbuurt is zeer sterk stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 11.559 adressen per km². Dat betekent veel voorzieningen om de hoek, zoals supermarkten, restaurants en een park op 400 m.

Zijn er veel koopwoningen in de Trompbuurt?

Ongeveer 32% van de woningen in de buurt is een koopwoning. De rest is huur. Er staan momenteel 4 koopappartementen te koop, waarvan dit de goedkoopste is.

Beekman Makelaardij o.g. b.v.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen