Appartement te koop: Bestevâerstraat 24H, Amsterdam
22 uur geleden ontdekt
KopenAmsterdamAppartementenBestevâerstraat 24H

Bestevâerstraat 24H

Trompbuurt, Amsterdam

€ 1.450.000
Buurt Trompbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Ruim woonoppervlak van 160m²
146% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 207m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement in de Trompbuurt

Deze woning aan de Bestevâerstraat ademt de sfeer van de jaren '20, met royale kamers en hoge plafonds. Met 160 m² woonoppervlak is het een van de grotere appartementen in Amsterdam. De vraagprijs van €1.450.000 ligt fors boven het buurtgemiddelde, maar dat past bij de uitzonderlijke oppervlakte.

De buurt Trompbuurt

De Trompbuurt is een levendige wijk in Amsterdam-West, met een mix van jonge professionals en gezinnen. Een bewoner zegt: 'Het is er fijn en vriendelijke mensen. Maar een gevoel van saamhorigheid ontbreekt.' Een ander noemt het een 'gezzelige buurt' met een ijszaak en speeltuin. Op basis van twee beoordelingen scoort de buurt een 7,7. De meeste woningen zijn voor de oorlog gebouwd, en de buurt Trompbuurt kent een hoge stedelijkheidsgraad.

Leven in de straat

Om de hoek vind je Albert Heijn voor de dagelijkse boodschappen, en twee straten verder een Aldi. De Admiraal De Ruyterschool zit naast de deur. Voor het voortgezet onderwijs is Marcanti College op loopafstand. De gemeente Amsterdam biedt verder talloze voorzieningen op fietsafstand.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Broersma Wonen.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.450.000
Prijs per m²€ 9.063
Woonoppervlakte160m²
Perceeloppervlakte226m²
Bouwjaar1923
EnergielabelC
BuurtTrompbuurt
WijkGeuzenbuurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Bestevâerstraat 24H, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.1
Eline Lotte
07-10-2025
Prettige sfeer maar niet veel buurgevoel

Het is er fijn en vriendelijke mensen. Maar een gevoel van saamhorigheid ontbreekt en ik heb ook niet veel contact met mijn buren, dit vind ik jammer. Mijn basisschooltijd in deze buurt scoort wel echt perfect en de horeca en winkel gelegenheden zijn ook heel goed. Wel veel studenten en expats waardoor ik een zekere kloof voel en niet veel gemeenschap. Zelf wil ik graag uit huis maar gier is in mijn buurt zeker geen mogelijkheid toe want die zijn veel te duur.

8.3
Fien Minnes
24-07-2023
Gezzelige buurt

Leuk en gezellig er is een ijszaak en een speeltijn die heet de ruige speeltijn maar die word nu voor baby,s want alles wort nu super klein dat is wel jammer maar de rest is top we gaan goed met elkaar om en er wonnen vrienden van mij heel dicht bij dat is ook fijn maar alleen ik vind wel dat er meer grote kinderen speeltuinen komen want baby,s vinden het thuis ook prima maar grote kinderen gaan juist dan alleen op de telefoon of leptop dus meer grote kinder speeltuinen dat is het enige

Buurt statistieken

Gegevens uit Trompbuurt

Inwoners3.155
Mannen46%
Vrouwen54%

Woningmarkt

Gegevens uit Trompbuurt

Woningvoorraad1.626
Gem. WOZ-waarde€ 581.000
Koopwoningen32%
Huurwoningen68%

Supermarkten

148 binnen 5 km

Albert Heijn
Jan van Galenstraat 87
207m
Aldi
Admiraal de Ruijterweg 56c
273m
Albert Heijn
Jan Evertsenstraat 24
287m

Scholen

191 binnen 5 km

Admiraal De Ruyterschool
Basisonderwijs · 223 leerlingen
36m
De Visserschool
Basisonderwijs · 261 leerlingen
104m
Islamitische basisschool Al Maes (de Diamant)
Basisonderwijs · 485 leerlingen
287m

Veelgestelde vragen

Over Bestevâerstraat 24H, Amsterdam

Welk energielabel heeft Bestevâerstraat 24H?

De woning aan Bestevâerstraat 24H in Amsterdam heeft energielabel C.

Is €1.450.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs ligt 105% boven het buurtgemiddelde van €708.500, maar dat komt vooral doordat dit appartement met 160 m² veel groter is dan het gemiddelde van 65 m² in de Trompbuurt. De prijs per m² is met €9.063 lager dan het buurtgemiddelde van €10.693, dus voor de extra ruimte betaal je relatief minder.

Hoe is de sfeer in de Trompbuurt?

Bewoners geven de buurt een 7,7. Ze waarderen de vriendelijke sfeer, de horeca en winkels, maar missen soms een hecht buurgevoel. Er wonen veel studenten en expats, wat een zekere kloof kan geven. De speeltuin wordt gewaardeerd, al zouden sommigen graag meer voorzieningen voor oudere kinderen zien.

Wat is de ligging van deze woning ten opzichte van voorzieningen?

De woning ligt in een drukke stadswijk met alle dagelijkse voorzieningen op loopafstand. Een Albert Heijn en Aldi zitten om de hoek, en er zijn meerdere basisscholen binnen vijf minuten lopen. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 3,5 km afstand, dus voor lange reizen ben je aangewezen op de auto of bus.

Hoeveel kamers heeft dit appartement?

Met 160 m² woonoppervlak is het aannemelijk dat er meerdere slaapkamers zijn, maar exacte aantallen zijn niet bekend.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet optimaal geïsoleerd. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een label A, maar het is geen energievreter. Exacte bedragen zijn niet te geven zonder verbruiksgegevens.

Is er een tuin of balkon bij deze woning?

De advertentie vermeldt geen tuin, balkon of terras.

Hoe veilig is de Trompbuurt?

In de buurt zijn in de laatste meting 175 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief hoog voor een stedelijke wijk, maar het zegt niets over de directe straat. Voor een actueel beeld kun je de politiecijfers raadplegen.