Appartement te koop: Albert Cuypstraat 148H, Amsterdam
Onder bod
KopenAmsterdamAppartementenAlbert Cuypstraat 148H

Albert Cuypstraat 148H

Sarphatiparkbuurt, Amsterdam

€ 630.000
Buurt Sarphatiparkbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Dirk op 219m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

In de Pijp

Dit appartement aan de Albert Cuypstraat ademt de levendige sfeer van de Oude Pijp. Met 66 m² woonoppervlak en energielabel B is het een comfortabele woning in een geliefde buurt. De vraagprijs van €630.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere appartementen in Amsterdam, maar de oppervlakte is bovengemiddeld.

Sarphatiparkbuurt

De buurt Sarphatiparkbuurt is dichtbevolkt en stedelijk, met veel jonge alleenstaanden. Een bewoner zegt: "Al vijftig jaar mijn buurt" en geeft een 7. De buurt heeft een mix van huishoudens zonder en met kinderen, en de meeste woningen zijn gebouwd voor 1945.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Dirk om de hoek (twee straten verder) of de Jumbo op vijf minuten lopen. Basisschool Oscar Carré zit naast de deur, en het Montessori Lyceum is tien minuten lopen. De gemeente Amsterdam biedt verder tal van voorzieningen op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder BIC Makelaardij op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 630.000
Prijs per m²€ 9.545
Woonoppervlakte66m²
Perceeloppervlakte110m²
Bouwjaar1891
EnergielabelB
BuurtSarphatiparkbuurt
WijkOude Pijp
GemeenteAmsterdam

Locatie

Albert Cuypstraat 148H, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.0
Rijkea
07-10-2025
Gezellige buurt

Al vijftig jaar mijn buurt

Buurt statistieken

Gegevens uit Sarphatiparkbuurt

Inwoners5.180
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Sarphatiparkbuurt

Woningvoorraad3.342
Gem. WOZ-waarde€ 528.000
Koopwoningen24%
Huurwoningen76%

Supermarkten

152 binnen 5 km

Dirk
Marie Heinekenplein 25
219m
Jumbo
Ferdinand Bolstraat 89B
269m
Jumbo
Stadhouderskade 93
306m

Scholen

201 binnen 5 km

Basisschool Oscar Carré
Basisonderwijs · 343 leerlingen
186m
3e Daltonschool Alberdingk Thijm
Basisonderwijs · 208 leerlingen
384m
Montessori Lyceum Amsterdam - Van Ostadestraat
Voortgezet onderwijs · 662 leerlingen
396m

Veelgestelde vragen

Over Albert Cuypstraat 148H, Amsterdam

Welk energielabel heeft Albert Cuypstraat 148H?

De woning aan Albert Cuypstraat 148H in Amsterdam heeft energielabel B.

Is €630.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs ligt ongeveer 20% boven het buurtgemiddelde van €524.688, maar het appartement is met 66 m² ook 40% groter dan het gemiddelde van 47 m². De mediaanprijs in de buurt is €462.500. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en ligging.

Hoe is de buurt Sarphatiparkbuurt om in te wonen?

De buurt is zeer stedelijk met een hoge dichtheid. Er wonen veel alleenstaanden en jonge mensen. Een bewoner noemt het een gezellige buurt. Er zijn veel voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten, scholen en parken.