Appartement te koop: Albert Cuypstraat 202, Venlo
KopenVenloAppartementenAlbert Cuypstraat 202

Albert Cuypstraat 202

Withuis, Venlo

€ 278.500
Buurt Withuis, VenloBekijk buurt
Jumbo op 292m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Venlo-Noord

Dit appartement aan de Albert Cuypstraat 202 heeft een fijne, ruime indeling met 94 vierkante meter woonoppervlak. Het bouwjaar 1966 geeft de woning een stevige, degelijke uitstraling. Het energielabel E betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. Met een vraagprijs van €278.500 is dit een marktconform aanbod voor appartementen in Venlo.

De buurt Withuis

Withuis is een levendige buurt in Venlo-Noord, met ruim 2700 inwoners. Het is een gemengde wijk met veel eenpersoonshuishoudens en een flink aantal ouderen. Een bewoner zegt: "Iedereen is aardig en ik heb met niemand problemen, iedereen is goed en doet nooit iets verkeerd." De sfeer is gemoedelijk en de buurt Withuis heeft een stedelijk karakter met een omgevingsadressendichtheid van 2160 adressen per vierkante kilometer.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die om de hoek zit. Ook de AH XL en Lidl zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisschool De Meule, twee straten verder, of naar Nova Montessori, dat ook vlakbij is. De gemeente Venlo biedt verder voldoende voorzieningen zoals parken en een treinstation op ruim twee kilometer afstand.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ovida makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 278.500
Prijs per m²€ 2.963
Woonoppervlakte94m²
Perceeloppervlakte932m²
Bouwjaar1966
EnergielabelE
BuurtWithuis
WijkVenlo-Noord
GemeenteVenlo

Locatie

Albert Cuypstraat 202, Venlo

Ervaringen uit de buurt

Matig · 1 bewoner

4.9
Ali Hameed Challoob Al-Lami
10-11-2023
Iedereen is in de war over zichzelf

Het leven hier is leuk, maar ik ben niet sociaal met mensen vanwege mijn zwakke taalgebruik in Nederland, omdat ik hier een paar maanden nieuw ben en nog niet naar school ben geweest, maar ik vond het leven in Nederland erg leuk, en Vooral Venlo. Ik wou dat ik mannelijke en vrouwelijke vrienden had en met ze uitging en met ze praatte. Ik heb hier niemand, maar ik vond het heerlijk om hier te wonen, iedereen is aardig en ik heb met niemand problemen, iedereen is goed en doet nooit iets verkeerd

Buurt statistieken

Gegevens uit Withuis

Inwoners2.725
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Jumbo
Straelseweg 183
292m
AH XL
Nijmeegseweg 20
765m
Jumbo
Vinckenhofstraat 90
847m

Scholen

35 binnen 5 km

De Meule
Basisonderwijs · 208 leerlingen
152m
Nova Montessori
Basisonderwijs · 107 leerlingen
195m
Rudolf Steiner Educare
Basisonderwijs · 202 leerlingen
343m

Veelgestelde vragen

Over Albert Cuypstraat 202, Venlo

Welk energielabel heeft Albert Cuypstraat 202?

De woning aan Albert Cuypstraat 202 in Venlo heeft energielabel E.

Is €278.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €278.500 voor een appartement van 94 m² met energielabel E in Venlo-Noord is marktconform. Het is een ruime woning in een populaire buurt, maar het energielabel kan invloed hebben op de maandlasten. Vergelijk met andere appartementen in de buurt om te zien of de prijs past bij jouw budget.

Hoe is de buurt Withuis om in te wonen?

Withuis is een stedelijke buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen veel alleenstaanden en ouderen, maar ook gezinnen. Bewoners ervaren de sfeer als vriendelijk en veilig. De buurt heeft een park op 300 meter en een treinstation op 2,1 km.

Wat betekent energielabel E voor mijn energiekosten?

Energielabel E betekent dat de woning minder zuinig is. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met label A of B. Het is goed om te weten dat je met isolerende maatregelen het label kunt verbeteren, maar dat vraagt een investering.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Jumbo op 292 meter en AH XL op 765 meter. Ook basisscholen zoals De Meule (152 m) en Nova Montessori (195 m) zitten vlakbij. Voor voortgezet onderwijs moet je ongeveer een kilometer reizen.

Hoe veilig is de buurt Withuis?

In de buurt zijn in totaal 172 misdrijven geregistreerd, maar dat cijfer zegt niet alles over de veiligheidsbeleving. Bewoners geven de buurt een gemiddelde score van 4,88 uit 5, wat aangeeft dat men zich er prettig voelt.

Is dit appartement geschikt voor een starter?

Met een prijs van €278.500 is dit appartement mogelijk interessant voor starters, maar het energielabel E kan de maandlasten verhogen. De ruime oppervlakte van 94 m² is aantrekkelijk, maar check of de hypotheek past bij jouw inkomen.