Appartement te koop: Bakkerstraat 72, Valkenswaard
Verkocht onder voorbehoud
KopenValkenswaardAppartementenBakkerstraat 72

Bakkerstraat 72

Centrum, Valkenswaard

€ 355.000
Buurt Centrum, ValkenswaardBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor senioren
41% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een appartement in het centrum van Valkenswaard

Dit appartement uit 1997 ligt in het hart van Valkenswaard, waar je de levendigheid van het centrum direct om de hoek hebt. Met 76 vierkante meter woonoppervlak en energielabel B is het een comfortabele woning voor wie van stedelijk gemak houdt. De vraagprijs van €355.000 is marktconform voor een appartement in deze buurt. Bekijk ook andere appartementen in Valkenswaard.

Centrum: een bruisende buurt

De buurt Centrum is het kloppende hart van Valkenswaard, met een mix van winkels, horeca en voorzieningen. De buurt telt ruim 4.000 inwoners, waarvan een groot deel 65-plusser is. Het is een plek waar veel alleenstaanden wonen en waar je nooit ver hoeft te lopen voor een boodschap of een kop koffie. Lees meer over de buurt Centrum.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo (om de hoek), Lidl (twee straten verder) of Albert Heijn (tien minuten lopen). Ook scholen zijn dichtbij: Openbare Basisschool 't Smelleken ligt op loopafstand, net als de Grasspriet en De Pionier. De gemeente Valkenswaard biedt een compleet voorzieningenniveau.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Rosendaal Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 355.000
Prijs per m²€ 4.671
Woonoppervlakte76m²
Perceeloppervlakte925m²
Bouwjaar1997
EnergielabelB
BuurtCentrum
WijkValkenswaard
GemeenteValkenswaard

Locatie

Bakkerstraat 72, Valkenswaard

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum

Inwoners4.170
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Centrum

Woningvoorraad2.486
Gem. WOZ-waarde€ 338.000
Koopwoningen51%
Huurwoningen49%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Jumbo
Leenderweg 120
541m
Lidl
De Kerverij 21
581m
Albert Heijn
Corridor 24
738m

Scholen

13 binnen 5 km

Openbare Basisschool 't Smelleken
Basisonderwijs · 469 leerlingen
415m
de Grasspriet
Basisonderwijs · 122 leerlingen
607m
De Pionier
Basisonderwijs · 111 leerlingen
829m

Veelgestelde vragen

Over Bakkerstraat 72, Valkenswaard

Welk energielabel heeft Bakkerstraat 72?

De woning aan Bakkerstraat 72 in Valkenswaard heeft energielabel B.

Is €355.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €355.000 is marktconform voor een appartement van 76 m² met energielabel B in het centrum van Valkenswaard. De prijs ligt in lijn met vergelijkbare woningen in de buurt, al zijn er geen specifieke verkoopcijfers uit de buurt beschikbaar om een exacte vergelijking te maken.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 10,4 kilometer afstand, dus voor treinreizen ben je aangewezen op een auto of bus.

Wat voor soort buurt is Centrum in Valkenswaard?

Centrum is een stedelijke buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen relatief veel ouderen en alleenstaanden. De buurt heeft een hoge omgevingsadressendichtheid, wat betekent dat het er druk en levendig is.

Zijn er scholen in de buurt van dit appartement?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Openbare Basisschool 't Smelleken (415 meter), de Grasspriet (607 meter) en De Pionier (829 meter). Voor voortgezet onderwijs moet je naar een school op 1,8 kilometer afstand.

Hoe veilig is de buurt Centrum?

In de buurt zijn in totaal 320 misdrijven geregistreerd. Dit cijfer geeft een indicatie van de veiligheidssituatie, maar zonder verdere uitsplitsing is het lastig te duiden.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is B, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met een lager label, maar exacte bedragen zijn niet te geven zonder verbruiksgegevens.

Rosendaal Makelaardij
Geen mail gevonden