Appartement te koop: Benedenkade 3D, Willemstad
KopenMoerdijkAppartementenBenedenkade 3D

Benedenkade 3D

Willemstad, Moerdijk

€ 835.000
Buurt Willemstad, WillemstadBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 142m²
142m² woonoppervlakte
Jumbo op 212m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Dit appartement aan de Benedenkade in Willemstad ademt rust en ruimte. Met 142 m² woonoppervlak en een bouwjaar van 1995 is het een comfortabele woning in een historische vestingstad. De vraagprijs van €835.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de ligging. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor appartementen in Moerdijk ligt lager.

## Willemstad is een kleine, rustige buurt met 835 inwoners. Het is een dorpse omgeving met veel ouderen en eenpersoonshuishoudens. De woningvoorraad bestaat voor 80% uit eengezinswoningen, en 57% is koop. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

De straat ligt in het hart van Willemstad. Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die om de hoek zit. Ook een kinderdagverblijf en een basisschool (p.c.b.s. 'De Singel') zijn op loopafstand. De gemeente Moerdijk biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 0,7 km.

## Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Kolf Makelaardij OZ aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 835.000
Prijs per m²€ 5.880
Woonoppervlakte142m²
Perceeloppervlakte323m²
Bouwjaar1995
EnergielabelC
BuurtWillemstad
WijkWillemstad
GemeenteMoerdijk

Locatie

Benedenkade 3D, Willemstad

Buurt statistieken

Gegevens uit Willemstad

Inwoners835
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Willemstad

Woningvoorraad431
Gem. WOZ-waarde€ 365.000
Koopwoningen57%
Huurwoningen43%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Jumbo
Achterstraat 3
212m
Albert Heijn
Wethouder van der Veldenweg 8
4004m
PLUS
Rehobothplein 1
4060m

Scholen

5 binnen 5 km

p.c.b.s. 'De Singel'
Basisonderwijs · 115 leerlingen
524m
Openbare Basisschool Willem de Zwijger
Basisonderwijs · 103 leerlingen
872m
Christelijke Basisschool De Bron
Basisonderwijs · 229 leerlingen
4481m

Veelgestelde vragen

Over Benedenkade 3D, Willemstad

Welk energielabel heeft Benedenkade 3D?

De woning aan Benedenkade 3D in Willemstad heeft energielabel C.

Is de prijs van €835.000 marktconform voor deze buurt?

De vraagprijs ligt 68% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€497.000). De woning is met 142 m² wel groter dan het buurtgemiddelde van 138 m². De prijs per m² is €5.880, terwijl het buurtgemiddelde €3.688 per m² is. Het is dus een prijzig appartement, maar de oppervlakte en het bouwjaar 1995 kunnen dat deels verklaren.

Hoe is de buurt Willemstad om in te wonen?

Willemstad is een rustige, dorpse buurt met 835 inwoners. Er wonen relatief veel 65-plussers en eenpersoonshuishoudens. De stedelijkheid is laag (5 op een schaal van 5), met een omgevingsadressendichtheid van 328 adressen per km². Het is een veilige buurt: in totaal zijn er 26 misdrijven geregistreerd.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is C. Dat is redelijk zuinig, maar niet top. Je kunt verwachten dat de energiekosten gemiddeld zijn voor een woning van dit formaat. In de buurt heeft 50% van de koopwoningen label C en 50% label D of lager, dus dit appartement zit aan de betere kant van het gemiddelde.

Zijn er scholen en winkels in de buurt?

Ja, er zijn meerdere voorzieningen op loopafstand. De Jumbo supermarkt ligt op 212 meter. Basisscholen zoals p.c.b.s. 'De Singel' (524 m) en Openbare Basisschool Willem de Zwijger (872 m) zijn ook dichtbij. Voor voortgezet onderwijs moet je wel reizen: de dichtstbijzijnde school is 15,1 km verderop.

Hoe lang staat dit appartement al te koop?

De exacte looptijd van deze woning is niet bekend, maar in de buurt worden koopwoningen gemiddeld in 68 dagen verkocht. Dat is een indicatie van de marktsnelheid. Omdat de woning via één makelaar wordt aangeboden, is het verstandig om snel te reageren als je interesse hebt.