Appartement te koop: Berlagelaan 36A, Hilversum
KopenHilversumAppartementenBerlagelaan 36A

Berlagelaan 36A

Noord, Hilversum

€ 339.000
Buurt Noord, HilversumBekijk buurt
Populaire buurt voor starters
31% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Hilversum-Noord

Dit appartement aan de Berlagelaan ademt de sfeer van de jaren vijftig, met een royale 80 m² woonoppervlak. De woning heeft energielabel E, wat betekent dat je hogere stookkosten kunt verwachten. Met een vraagprijs van €339.000 ligt dit aanbod 22% onder het buurtgemiddelde van €433.500, wat het een scherpe optie maakt in vergelijking met andere appartementen in Hilversum.

Buurt Noord: rustig en groen

De buurt Noord is een rustige wijk met veel groen en een mix van gezinnen en alleenstaanden. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Over het algemeen goed maar er kunnen altijd dingen beter vind ik." De buurt telt ruim 7.500 inwoners, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,9. De meeste woningen zijn gebouwd tussen 1945 en 1970, wat het karakter van de wijk bepaalt.

Dagelijks leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Jumbo, twee straten verder op 647 meter. Ook de Albert Heijn en Hoogvliet zijn op loopafstand, beide op 821 meter. Basisschool de Wilge (541 meter) en het Hilfertsheem College (301 meter) zijn vlakbij. Het treinstation van Hilversum is tien minuten lopen. De gemeente Hilversum biedt daarmee een complete woonomgeving.

Aanbod via meerdere kanalen

Op het moment van schrijven wordt deze woning via Schotsman Makelaardij en op Pararius aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 339.000
Prijs per m²€ 4.238
Woonoppervlakte80m²
Perceeloppervlakte1424m²
Bouwjaar1953
EnergielabelE
BuurtNoord
WijkNoordoost
GemeenteHilversum

Locatie

Berlagelaan 36A, Hilversum

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.6
Gala
09-12-2025
Druk maar zijn charme

Over het algemeen goed maar er kunnen altijd dingen beter vind ik

Buurt statistieken

Gegevens uit Noord

Inwoners7.595
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Noord

Woningvoorraad3.814
Gem. WOZ-waarde€ 320.000
Koopwoningen39%
Huurwoningen61%

Supermarkten

30 binnen 5 km

Jumbo
Larenseweg 155
647m
Jumbo
Stephensonlaan 45-49
775m
Albert Heijn
Seinstraat 13
821m

Scholen

76 binnen 5 km

Hilfertsheem College
Voortgezet onderwijs · 481 leerlingen
301m
Da Costaschool
Basisonderwijs · 139 leerlingen
427m
J.H.Donnerschool
Speciaal onderwijs · 85 leerlingen
436m

Veelgestelde vragen

Over Berlagelaan 36A, Hilversum

Welk energielabel heeft Berlagelaan 36A?

De woning aan Berlagelaan 36A in Hilversum heeft energielabel E.

Is €339.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €339.000 ligt 22% onder de gemiddelde vraagprijs van €433.500 in de buurt. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €5.072, wat bij 80 m² neerkomt op €405.760. Dit appartement is dus relatief scherp geprijsd, mede door het energielabel E.

Wat betekent energielabel E voor mijn energiekosten?

Energielabel E is een minder zuinig label. In de buurt heeft 40% van de koopwoningen label A, 20% label B en 20% label C. Dit appartement scoort dus lager dan het gemiddelde in de buurt. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met een beter label.

Hoe is de buurt Noord in Hilversum om te wonen?

De buurt Noord is rustig en groen, met veel woningen uit de periode 1945-1970. Er wonen veel gezinnen en alleenstaanden. Een bewoner noemt het 'druk maar met charme'. Het treinstation is op 800 meter, en er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten en scholen op loopafstand.

Zijn er scholen in de buurt van de Berlagelaan?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool de Wilge (541 meter) en het Hilfertsheem College (301 meter) zijn het dichtstbij. Ook de Da Costaschool (427 meter) en de J.H.Donnerschool (436 meter) zijn vlakbij.

Hoe lang staat dit appartement gemiddeld te koop in de buurt?

In de buurt worden koopwoningen gemiddeld in 40 dagen verkocht. Dit appartement staat nu te koop, maar de exacte looptijd is niet bekend. De verkochte woningen in de buurt hadden een gemiddelde prijs van €428.545.

Wat is de omgevingsadressendichtheid van deze buurt?

De omgevingsadressendichtheid is 1.957 adressen per km², wat duidt op een sterk stedelijke omgeving. De mate van stedelijkheid is 2 (zeer sterk stedelijk). Toch voelt de buurt door het vele groen rustig aan.