Appartement te huur: Bert Haanstrakade 134, Amsterdam
Verkocht onder voorbehoud
HurenAmsterdamAppartementenBert Haanstrakade 134

Bert Haanstrakade 134

Joris Ivenspleinbuurt, Amsterdam

€ 2.285 p.m.
Buurt Joris Ivenspleinbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 122m²
16% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Ruim appartement met energielabel A in IJburg

Dit appartement aan de Bert Haanstrakade 134 ademt rust en ruimte. Met 122 m² woonoppervlak en energielabel A is het een comfortabele en zuinige woning. De huurprijs van €2.285 ligt aan de hoge kant vergeleken met andere appartementen in Amsterdam.

Joris Ivenspleinbuurt: rustig en groen

De buurt Joris Ivenspleinbuurt is een stedelijke wijk met veel groen en water. De omgevingsadressendichtheid is 1943, wat duidt op een levendige omgeving. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemengde bevolking zien: veel 25-45-jarigen en gezinnen.

Dagelijkse routine in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je twee straten verder naar Albert Heijn of Vomar, beide op 3 minuten lopen. Daltonschool Neptunus is om de hoek (159 m) en De Zuiderzee op 5 minuten lopen. De gemeente Amsterdam biedt verder tal van voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Vesteda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt18 februari 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 2.285 p.m.
Prijs per m²€ 19 p.m.
Woonoppervlakte122m²
Perceeloppervlakte5022m²
Bouwjaar2008
EnergielabelA
BuurtJoris Ivenspleinbuurt
WijkIJburg-West
GemeenteAmsterdam

Locatie

Bert Haanstrakade 134, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Joris Ivenspleinbuurt

Inwoners2.935
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Joris Ivenspleinbuurt

Woningvoorraad1.384
Gem. WOZ-waarde€ 486.000
Koopwoningen29%
Huurwoningen71%

Supermarkten

35 binnen 5 km

Albert Heijn
IJburglaan 719
316m
Vomar
IJburglaan 605
330m
Dekamarkt
Pampuslaan 45
1359m

Scholen

65 binnen 5 km

Daltonschool Neptunus
Basisonderwijs · 172 leerlingen
159m
De Zuiderzee
Basisonderwijs · 201 leerlingen
449m
Willibrordschool
Basisonderwijs · 342 leerlingen
723m

Veelgestelde vragen

Over Bert Haanstrakade 134, Amsterdam

Welk energielabel heeft Bert Haanstrakade 134?

De woning aan Bert Haanstrakade 134 in Amsterdam heeft energielabel A.

Is de huurprijs van €2.285 marktconform voor deze buurt?

De huurprijs van €2.285 ligt 24% boven het buurtgemiddelde van €1.844. In de Joris Ivenspleinbuurt varieert de huur van €1.138 tot €2.285, met een mediaan van €1.880. Deze woning is daarmee aan de bovenkant van de markt geprijsd, maar de 122 m² en energielabel A verklaren deels de hogere prijs.

Wat is de gemiddelde huurprijs per m² in de buurt?

De gemiddelde huurprijs per m² in de Joris Ivenspleinbuurt is €18,09. Voor dit appartement van 122 m² komt dat neer op €18,73 per m², iets boven het gemiddelde. De woning is relatief groot en heeft een gunstig energielabel, wat de prijs per m² kan beïnvloeden.

Hoeveel huurwoningen zijn er beschikbaar in de buurt?

Op dit moment staan er 10 huurwoningen te huur in de Joris Ivenspleinbuurt. De gemiddelde oppervlakte van deze woningen is 105 m², dus dit appartement is met 122 m² bovengemiddeld groot. Er zijn geen woningcorporatiewoningen beschikbaar in de buurt.

Hoe snel worden huurwoningen in deze buurt verhuurd?

In de Joris Ivenspleinbuurt worden huurwoningen gemiddeld binnen 30 dagen verhuurd. Dat is een indicatie van de doorlooptijd. De woning wordt nu aangeboden via Vesteda.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt daardoor lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met een lager label. Het exacte bedrag hangt af van je verbruik, maar label A is gunstig.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten en scholen op loopafstand. Albert Heijn en Vomar liggen op 3 minuten lopen. Daltonschool Neptunus is op 159 meter en De Zuiderzee op 449 meter. Ook zijn er diverse andere basisscholen in de omgeving.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 5,7 km afstand. Dat is relatief ver, maar er zijn waarschijnlijk bus- of tramverbindingen in de buurt.

Vesteda
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.