Appartement te huur: Bert Haanstrakade 20, Amsterdam
Verkocht onder voorbehoud
HurenAmsterdamAppartementenBert Haanstrakade 20

Bert Haanstrakade 20

Joris Ivenspleinbuurt, Amsterdam

€ 1.915 p.m.
Buurt Joris Ivenspleinbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 130m²
27% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Ruim appartement met waterzicht op IJburg

Dit royale appartement aan de Bert Haanstrakade kijkt uit over het water van IJburg. Met 130 m² woonoppervlak en energielabel A+ is het een comfortabele en duurzame woning. De huurprijs van €1.860 is marktconform voor een appartement van deze omvang in Amsterdam. Bekijk ook andere appartementen in Amsterdam.

Joris Ivenspleinbuurt: rustig en kindvriendelijk

De Joris Ivenspleinbuurt is een rustige, groene buurt op IJburg. Er zijn veel gezinnen en de sfeer is ontspannen. De buurt heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,0 en een mix van jonge en oudere bewoners. De buurt Joris Ivenspleinbuurt is goed onderhouden en voelt veilig.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Vomar en Albert Heijn, beide op een paar minuten lopen. Ook Daltonschool Neptunus en De Zuiderzee zijn vlakbij. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aangeboden door Vesteda

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Vesteda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.915 p.m.
Prijs per m²€ 15 p.m.
Woonoppervlakte130m²
Perceeloppervlakte5022m²
Bouwjaar2008
EnergielabelA+
GemeenteAmsterdam

Locatie

Bert Haanstrakade 20, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Joris Ivenspleinbuurt

Inwoners2.935
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Joris Ivenspleinbuurt

Woningvoorraad1.384
Gem. WOZ-waarde€ 486.000
Koopwoningen29%
Huurwoningen71%

Supermarkten

36 binnen 5 km

Vomar
IJburglaan 605
327m
Albert Heijn
IJburglaan 719
334m
Dekamarkt
Pampuslaan 45
1401m

Scholen

64 binnen 5 km

Daltonschool Neptunus
Basisonderwijs · 172 leerlingen
151m
De Zuiderzee
Basisonderwijs · 201 leerlingen
408m
Montessorischool Steigereiland
Basisonderwijs · 492 leerlingen
734m

Veelgestelde vragen

Over Bert Haanstrakade 20, Amsterdam

Welk energielabel heeft Bert Haanstrakade 20?

De woning aan Bert Haanstrakade 20 in Amsterdam heeft energielabel A+.

Is €1.860 een eerlijke prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €1.860 ligt dicht bij de gemiddelde huurprijs van €1.844 in de buurt. Met 130 m² is de prijs per m² (€14,31) lager dan het buurtgemiddelde van €18,09, dus je krijgt relatief veel ruimte voor je geld.

Hoe is de buurt Joris Ivenspleinbuurt om in te wonen?

Het is een rustige, groene buurt met veel gezinnen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemengde bevolking zien met zowel jonge als oudere bewoners. De buurt voelt veilig en is goed onderhouden.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor mijn energiekosten?

Het energielabel is A+, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je gebruik.

Zijn er supermarkten en scholen in de buurt?

Ja, Vomar en Albert Heijn liggen op 300-400 meter afstand, dus om de hoek. Ook zijn er meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Daltonschool Neptunus (150 m) en De Zuiderzee (400 m).

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 5,7 km afstand. Dat is een flink eind, maar met de tram of bus ben je er zo.

Is de woning gemeubileerd?

De advertentie van Vesteda vermeldt niet of de woning gemeubileerd is. Dit kun je het beste navragen bij de makelaar.

Vesteda
Geen Quicklane™
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Joris Ivenspleinbuurt

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appBert Haanstrakade 20, Amsterdam
Bekijk