Appartement te koop: Beukelsweg 37B03, Rotterdam
KopenRotterdamAppartementenBeukelsweg 37B03

Beukelsweg 37B03

Nieuwe Westen, Rotterdam

€ 395.000
Buurt Nieuwe Westen, RotterdamBekijk buurt
Al 188 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 76 dagen
Albert Heijn op 240m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
35% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Rotterdam-West

Dit appartement van 97 m² in een karakteristiek pand uit 1925 ademt de sfeer van het oude Rotterdam. De woning ligt in de levendige wijk Nieuwe Westen, waar je de stad écht ervaart. Met een vraagprijs van €395.000 is dit een marktconform aanbod vergeleken met andere appartementen in Rotterdam.

Buurt Nieuwe Westen

De buurt Nieuwe Westen is een smeltkroes van culturen, met een gemiddelde score van 7,2 uit vijf bewonersreviews. Een bewoner zegt: "Mijn buurt is van alle markten thuis." Een ander noemt het een "rustig buurt" overdag, maar 's avonds minder. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen, met een doorsnee inkomen.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (twee straten verder). Ook de Lidl en Dirk zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar De van Oldenbarneveltschool of de Emmausschool, beide op een paar minuten lopen. Voor voortgezet onderwijs is het Rotterdam Designcollege dichtbij. De gemeente Rotterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via RE/MAX aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 november 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 395.000
Prijs per m²€ 4.072
Woonoppervlakte97m²
Perceeloppervlakte134m²
Bouwjaar1925
EnergielabelC
BuurtNieuwe Westen
WijkDelfshaven
GemeenteRotterdam

Locatie

Beukelsweg 37B03, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 5 bewoners

7.4
Nancy van Heck
07-01-2026
Mijn buurt is van alle markten thuis.

Ik woon zelf in een gehorige huis en hebt echgblasr van de buren. Waardoor ik op zoek naar een ander huis ben. Maar voor de rest is het hier wel een fijne buurt. Met vele nationaliteiten waar je met elkaar in 1 buurt woon. Er zijn vele activiteiten te doen voor alle leeftijden. En er is veel locaties met onderwijs in mijn buurt. Maar in mijn flat wonen er ook mensen die afval gewoon naar beneden gooien vanuit hun raam jammer genoeg. Waardoor er etensresten achter de huizen voor de bergingen en op de dak van de bergingen ligt.

7.3
Sandra
02-09-2025
Rustig buurt

Mijn buurt vind ik overdag veilig ,avond minder. Lopen veel asielzoekers, die de boel verzieken

7.0
Ton Rooster
09-12-2024
Mijn buurt

Afstandelijk, men leeft er maar toch ook weer niet

8.3
Ashish
06-09-2024
Goed

Niet slecht maar kan beter

6.1
D
04-06-2024
Onderweg naar verbetering

Het nieuwe westen is een leuke buurt maar met veel verbeterpunten. deze verbeterpunten worden al hard aan gewerkt en de situatie is in vergelijking met 5 jaar terug al veel beter.

Buurt statistieken

Gegevens uit Nieuwe Westen

Inwoners19.720
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Nieuwe Westen

Woningvoorraad8.612
Gem. WOZ-waarde€ 351.000
Koopwoningen26%
Huurwoningen74%

Supermarkten

88 binnen 5 km

Albert Heijn
Mathenesserplein 76
240m
Lidl
Mathenesserdijk 123
756m
Dirk
1e Middellandstraat 115
982m

Scholen

186 binnen 5 km

De van Oldenbarneveltschool
Basisonderwijs · 228 leerlingen
241m
Emmausschool
Basisonderwijs · 530 leerlingen
278m
Rotterdam Designcollege
Voortgezet onderwijs · 935 leerlingen
504m

Veelgestelde vragen

Over Beukelsweg 37B03, Rotterdam

Welk energielabel heeft Beukelsweg 37B03?

De woning aan Beukelsweg 37B03 in Rotterdam heeft energielabel C.

Is €395.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €395.000 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs van €490.929 in de buurt, maar ook onder de mediaan van €425.000. Het appartement is 97 m², wat neerkomt op €4.072 per m², terwijl het gemiddelde in de buurt €4.388 per m² is. De prijs lijkt dus marktconform, zeker gezien de ligging in een stedelijke omgeving.

Hoe is de buurt Nieuwe Westen om in te wonen?

Bewoners geven de buurt een 7,2. Ze waarderen de diversiteit en de vele activiteiten, maar er zijn ook geluiden over geluidsoverlast en afval. Overdag voelt het veilig, 's avonds minder. Het is een levendige wijk met veel voorzieningen om de hoek.

Wat is de staat van het energielabel?

In de buurt heeft 32,6% van de koopwoningen label A, maar 27,9% heeft label D of lager. Omdat het pand uit 1925 stamt, is het verstandig om bij bezichtiging te vragen naar isolatie en verwarming.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals De van Oldenbarneveltschool (twee straten verder) en de Emmausschool (om de hoek). Voor voortgezet onderwijs is het Rotterdam Designcollege op vijf minuten lopen en het Marnix Gymnasium op tien minuten.

Hoe is het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 2,4 km afstand, ongeveer 30 minuten lopen. De omgevingsadressendichtheid is hoog (6837), wat duidt op een stedelijk gebied met veel OV-mogelijkheden.

Wat voor type woning is dit?

Het is een appartement in een pand uit 1925, met een oppervlakte van 97 m². Het is een koopwoning, geen monument. De bouwstijl is typisch voor de vooroorlogse Rotterdamse wijken.

RE/MAX
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
RE/MAX
remax.nl
Bekijk
REMAX Makelaarsgroep
funda.nl
Bekijk
REMAX Makelaarsgroep