Appartement te koop: Binnenkant 20F, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenBinnenkant 20F

Binnenkant 20F

Scheepvaarthuisbuurt, Amsterdam

€ 825.000
Buurt Scheepvaarthuisbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Albert Heijn op 302m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
36% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een statig appartement in de Scheepvaarthuisbuurt

Dit appartement uit 1884 ademt historie, met een royale 110 m² woonoppervlak. Het ligt aan de Binnenkant, een gracht in het hart van Amsterdam. De vraagprijs van €825.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze buurt. Vergelijkbare appartementen in Amsterdam laten zien dat dit prijsniveau past bij de schaarste en ligging.

De buurt Scheepvaarthuisbuurt

De buurt Scheepvaarthuisbuurt is een van de oudste delen van de stad, met een hoge dichtheid aan voorzieningen. De omgevingsadressendichtheid is met 6439 adressen per km² extreem hoog. Het is een levendige buurt met veel alleenstaanden en jonge werkenden. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback om te delen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn om de hoek (302 m) of de SPAR twee straten verder (490 m). Ouders met kinderen hebben keuze uit basisscholen zoals de St. Antoniusschool (174 m) en De Witte Olifant (412 m). De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid netwerk aan voorzieningen, van restaurants tot parken.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Living Real Estate bv aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 825.000
Prijs per m²€ 7.500
Woonoppervlakte110m²
Perceeloppervlakte218m²
Bouwjaar1884
BuurtScheepvaarthuisbuurt
WijkNieuwmarkt/Lastage
GemeenteAmsterdam

Locatie

Binnenkant 20F, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Scheepvaarthuisbuurt

Inwoners780
Mannen48%
Vrouwen53%

Supermarkten

147 binnen 5 km

Albert Heijn
Nieuwmarkt 18
302m
Albert Heijn
Oosterdokskade 65
315m
SPAR
Rapenburg 91
490m

Scholen

204 binnen 5 km

St. Antoniusschool
Basisonderwijs · 90 leerlingen
174m
De Witte Olifant
Basisonderwijs · 256 leerlingen
412m
de Burght
Basisonderwijs · 387 leerlingen
1022m

Veelgestelde vragen

Over Binnenkant 20F, Amsterdam

Is €825.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €825.000 voor 110 m² in de Scheepvaarthuisbuurt is marktconform. Appartementen in Amsterdam van dit formaat en bouwjaar worden in deze buurt doorgaans voor vergelijkbare bedragen aangeboden. De prijs weerspiegelt de centrale ligging en het historische karakter.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?

Het treinstation ligt op 0,8 km afstand, dus op loopafstand. De buurt is zeer stedelijk met een hoge dichtheid aan voorzieningen.

Wat voor soort buurt is de Scheepvaarthuisbuurt?

De Scheepvaarthuisbuurt is een dichtbebouwde, historische buurt met veel alleenstaanden en jonge professionals. Er wonen relatief weinig gezinnen met kinderen. De buurt heeft een hoog voorzieningenniveau, met winkels, scholen en horeca op loopafstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals de St. Antoniusschool (174 m) en De Witte Olifant (412 m). Voor voortgezet onderwijs is de dichtstbijzijnde school op 2 km afstand.