Appartement te koop: Bloemhofstraat 19ZW, Haarlem
KopenHaarlemAppartementenBloemhofstraat 19ZW

Bloemhofstraat 19ZW

Rozenprieel-zuid, Haarlem

€ 675.000
Buurt Rozenprieel-zuid, HaarlemBekijk buurt
Vomar op 238m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
35% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een statig appartement in Haarlem

Dit appartement aan de Bloemhofstraat ademt de sfeer van een klassieke Haarlemse straat, met een royale 104 m² woonoppervlakte en een energielabel C. De woning uit 1911 combineert oude bouw met moderne zuinigheid. Met een vraagprijs van €675.000 ligt deze woning 28% boven het buurtgemiddelde van €528.750, wat hem aan de hoge kant maakt vergeleken met andere appartementen in Haarlem.

Rozenprieel-zuid: rustig en groen

De buurt Rozenprieel-zuid is een rustige, groene wijk met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Het is een leuke buurt waar kleine veranderingen een groot verschil kunnen zijn." Wel wordt opgemerkt dat er geen onderwijs in de buurt is, wat jammer wordt gevonden. De buurt heeft een hoge stedelijkheidsgraad (omgevingsadressendichtheid 5055), maar voelt door de nabijheid van parken en plantsoenen toch ruim.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je twee straten verder naar Vomar (om de hoek) of Albert Heijn (vijf minuten lopen). Ook Ekoplaza en Dekamarkt zijn op loopafstand. Basisscholen zoals Veronica Jenaplanschool en Dreefschool zijn tien minuten lopen, en voor voortgezet onderwijs is Oost ter Hout op loopafstand. De gemeente Haarlem biedt daarnaast ruime voorzieningen zoals restaurants en een bibliotheek.

Aanbod en bronnen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Mooijekind Vleut Makelaars Haarlem op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 675.000
Prijs per m²€ 6.490
Woonoppervlakte104m²
Perceeloppervlakte158m²
Bouwjaar1911
EnergielabelC
BuurtRozenprieel-zuid
WijkHaarlemmerhoutkwartier
GemeenteHaarlem

Locatie

Bloemhofstraat 19ZW, Haarlem

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.8
A.b.
28-06-2024
Het is een leuke buurt waar kleine veranderingen een groot verschil kunnen zijn

Ik heb een goede ervaring tot nu toe. Er zit ook geen onderwijs in deze buurt waardoor het jammer is

Buurt statistieken

Gegevens uit Rozenprieel-zuid

Inwoners1.950
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Rozenprieel-zuid

Woningvoorraad1.036
Gem. WOZ-waarde€ 442.000
Koopwoningen43%
Huurwoningen57%

Supermarkten

47 binnen 5 km

Vomar
Bakkerstraat 11
238m
Albert Heijn
Grote Houtstraat 182
371m
Ekoplaza
Houtplein 18
415m

Scholen

101 binnen 5 km

Veronica Jenaplanschool
Basisonderwijs · 233 leerlingen
444m
Dreefschool
Basisonderwijs · 411 leerlingen
460m
De Talenten
Basisonderwijs · 147 leerlingen
741m

Veelgestelde vragen

Over Bloemhofstraat 19ZW, Haarlem

Welk energielabel heeft Bloemhofstraat 19ZW?

De woning aan Bloemhofstraat 19ZW in Haarlem heeft energielabel C.

Is €675.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €675.000 ligt 28% boven het gemiddelde van €528.750 in de buurt. De woning is met 104 m² wel ruimer dan het buurtgemiddelde van 95 m². Of de prijs realistisch is, hangt af van de staat en specifieke kenmerken; vergelijkbare woningen in de buurt zijn verkocht voor een gemiddelde van €553.750.

Hoe is de buurt Rozenprieel-zuid om in te wonen?

De buurt is rustig en groen, met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden. Een bewoner noemt het een leuke buurt waar kleine veranderingen een groot verschil kunnen maken. Wel is er geen onderwijs in de directe omgeving, wat als een gemis wordt ervaren.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. Je kunt verwachten dat de energiekosten gemiddeld zijn voor een woning van dit type en bouwjaar.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Veronica Jenaplanschool (444 m) en Dreefschool (460 m). Voor voortgezet onderwijs is Oost ter Hout op 760 m. Toch geeft een bewoner aan dat er geen onderwijs in de buurt is, wat waarschijnlijk verwijst naar een gebrek aan middelbare scholen of specifieke onderwijsvoorzieningen.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 2,2 km afstand, wat ongeveer 25 minuten lopen is of een korte fietsrit.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de buurt worden woningen gemiddeld in 44 dagen verkocht. Dat is relatief snel, wat wijst op een actieve markt.

Mooijekind Vleut Makelaars Haarlem
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk