Appartement te koop: Boulevard de Wielingen 51C403, Cadzand
KopenSluisAppartementenBoulevard de Wielingen 51C403

Boulevard de Wielingen 51C403

Cadzand-Bad, Sluis

€ 1.150.000
Buurt Cadzand-Bad, CadzandBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2022
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Populaire buurt voor starters
34% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Aan de kust

Dit appartement op Boulevard de Wielingen in Cadzand-Bad ademt de zee. Vanaf de vierde etappe kijk je uit over de duinen en het strand. Het is een nieuwbouwappartement uit 2022 met energielabel A+, dus lekker zuinig. Met 91 m² woonoppervlak is het ruim genoeg voor een stel of een klein gezin. De vraagprijs van €1.150.000 is aan de hoge kant, maar dat past bij de locatie aan de kust. Vergelijk het met andere woningen in Sluis om te zien hoe het zich verhoudt.

Cadzand-Bad

Cadzand-Bad is een rustige badplaats met 205 inwoners. Het is een plek waar veel tweede woningen staan, want de woningvoorraad telt 483 woningen, maar er wonen maar 205 mensen. De meeste huishoudens zijn eenpersoonshuishoudens (90), en er zijn weinig gezinnen met kinderen (15). De gemiddelde huishoudensgrootte is 1,5. Het is een plek voor rustzoekers en strandliefhebbers. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus we kunnen niet zeggen wat bewoners ervan vinden. Meer weten over de buurt Cadzand-Bad?

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Jumbo of Aldi, die op ruim 7,5 km liggen. Dat is een eindje rijden, maar de dichtstbijzijnde supermarkt is op 0,5 km: een grote supermarkt. Voor schoolgaande kinderen is er de Openbare Basisschool De Kustschool op 1,5 km lopen. Ook is er een kinderdagverblijf op 2,4 km. Voor de dagelijkse boodschappen en school ben je dus wel even onderweg, maar de zee en het strand liggen om de hoek. De gemeente Sluis biedt verder rust en ruimte.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder ZwinRegio Vastgoedmakelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.150.000
Prijs per m²€ 12.637
Woonoppervlakte91m²
Bouwjaar2022
EnergielabelA+
GemeenteSluis

Locatie

Boulevard de Wielingen 51C403, Cadzand

Buurt statistieken

Gegevens uit Cadzand-Bad

Inwoners205
Mannen49%
Vrouwen49%

Supermarkten

0 binnen 5 km

Jumbo
Sint Annastraat 41
7641m
Aldi
Sint Annastraat 17
7659m
Aldi
Veerhoeklaan 5A
8885m

Scholen

1 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Kustschool
Basisonderwijs · 79 leerlingen
1531m

Veelgestelde vragen

Over Boulevard de Wielingen 51C403, Cadzand

Welk energielabel heeft Boulevard de Wielingen 51C403?

De woning aan Boulevard de Wielingen 51C403 in Cadzand heeft energielabel A+.

Is €1.150.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €1.150.000 is aan de hoge kant voor een appartement van 91 m² in Cadzand-Bad. De locatie direct aan de kust en het energielabel A+ verklaren de prijs. Er zijn geen vergelijkbare verkoopcijfers in de buurt bekend, dus het is lastig te zeggen of het marktconform is. Het is een nieuwbouwappartement uit 2022, wat de prijs kan rechtvaardigen.

Hoe ver is het naar het strand?

Het appartement ligt aan de Boulevard de Wielingen, direct aan de kust. Het strand is letterlijk om de hoek, op minder dan 100 meter afstand. Je kunt vanuit het appartement zo de duinen in lopen.

Zijn er winkels en voorzieningen in de buurt?

De dichtstbijzijnde grote supermarkt is op 0,5 km, dus twee straten verder. Er zijn ook restaurants op 0,2 km. Voor een uitgebreider aanbod moet je naar Cadzand of Sluis, op enkele kilometers afstand. Basisscholen zijn op 1,5 km en 2,4 km.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A+, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dit komt door de nieuwbouw uit 2022 met goede isolatie en moderne installaties. De stookkosten zullen laag zijn, al zijn er geen exacte bedragen bekend.

Is Cadzand-Bad een rustige buurt?

Ja, Cadzand-Bad is een rustige badplaats met 205 inwoners. De meeste woningen zijn tweede woningen, dus in het laagseizoen is het er stil. Er zijn weinig voorzieningen, maar de natuur en zee bieden rust.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 57,6 km, dus ver weg. Je bent aangewezen op de auto of fiets. De omgevingsadressendichtheid is 500, wat duidt op een weinig stedelijk gebied.

ZwinRegio Vastgoedmakelaars
Geen Quicklane™
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Cadzand-Bad

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appBoulevard de Wielingen 51C403, Cadzand
Bekijk