Appartement te koop: Breewaterstraat 33, Vlissingen
Onder bod
KopenVlissingenAppartementenBreewaterstraat 33

Breewaterstraat 33

Oude Binnenstad, Vlissingen

€ 185.000
Buurt Oude Binnenstad, VlissingenBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Aldi op 490m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
38% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een appartement in de Oude Binnenstad

Dit appartement aan de Breewaterstraat 33 ligt in de historische kern van Vlissingen. Met 61 m² woonoppervlak en energielabel C is het een compacte woning in een levendige omgeving. De vraagprijs van €185.000 is scherp vergeleken met andere appartementen in Vlissingen.

De buurt Oude Binnenstad

De buurt Oude Binnenstad telt zo'n 3860 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens en een bovengemiddeld aandeel 65-plussers. Het is een stedelijke omgeving met een hoge dichtheid. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi om de hoek (490 m) of de Albert Heijn op loopafstand (525 m). Twee basisscholen, de Archipelschool Frans Naerebout en de Ichtusschool, liggen op 70 meter afstand. De gemeente Vlissingen biedt verder voorzieningen zoals een bibliotheek en parken op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Rotsvast Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 februari 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 185.000
Prijs per m²€ 3.033
Woonoppervlakte61m²
Perceeloppervlakte675m²
Bouwjaar1953
EnergielabelC
BuurtOude Binnenstad
WijkBinnenstad
GemeenteVlissingen

Locatie

Breewaterstraat 33, Vlissingen

Buurt statistieken

Gegevens uit Oude Binnenstad

Inwoners3.860
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Oude Binnenstad

Woningvoorraad2.591
Gem. WOZ-waarde€ 211.000
Koopwoningen41%
Huurwoningen58%

Supermarkten

13 binnen 5 km

Aldi
Glacisstraat 22C
490m
Albert Heijn
Aagje Dekenstraat 16
525m
Jumbo
Hermesweg 25
1644m

Scholen

21 binnen 5 km

Archipelschool Frans Naerebout
Basisonderwijs · 67 leerlingen
70m
Ichtusschool
Basisonderwijs · 125 leerlingen
70m
Archipelschool De Branding
Basisonderwijs · 119 leerlingen
735m

Veelgestelde vragen

Over Breewaterstraat 33, Vlissingen

Welk energielabel heeft Breewaterstraat 33?

De woning aan Breewaterstraat 33 in Vlissingen heeft energielabel C.

Is €185.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €185.000 ligt fors onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€336.022) en ook onder de mediaan (€299.500). Het appartement is met 61 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 106 m². De prijs per m² is niet direct te vergelijken, maar de absolute prijs is aan de lage kant voor de Oude Binnenstad.

Hoe is de buurt Oude Binnenstad om in te wonen?

De Oude Binnenstad is een stedelijke buurt met veel voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten, scholen en horeca. Het is een dichtbevolkte wijk met veel eenpersoonshuishoudens en ouderen. Het aantal misdrijven is met 375 relatief hoog, maar dat past bij een stadscentrum.