Appartement te koop: Brinckerinckstraat 32, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagAppartementenBrinckerinckstraat 32

Brinckerinckstraat 32

Moerwijk-Noord, Den Haag

€ 369.000
Buurt Moerwijk-Noord, 'S-GravenhageBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 135m²
44% groter dan gemiddeld in de buurt
Al 321 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 58 dagen
PLUS op 446m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement in Moerwijk-Noord

Dit appartement aan de Brinckerinckstraat 32 ademt de sfeer van een klassieke jaren '30-woning, met royale kamers en hoge plafonds. Met 135 m² woonoppervlak is het aanzienlijk ruimer dan veel andere appartementen in de buurt. Het energielabel C geeft aan dat er nog winst te behalen valt op het gebied van isolatie, maar de woning is direct bewoonbaar. De vraagprijs van €369.000 is marktconform voor een appartement van deze omvang in Den Haag. Bekijk ook andere appartementen in Den Haag voor een vergelijking.

De buurt Moerwijk-Noord

Moerwijk-Noord is een levendige wijk met een mix van culturen en een jonge bevolking. De gemiddelde leeftijd ligt rond de 35 jaar, en er zijn veel eenpersoonshuishoudens. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "is goed", al is de toelichting kort. De buurt heeft een stedelijk karakter met een hoge dichtheid aan voorzieningen. Lees meer over de buurt Moerwijk-Noord voor een compleet beeld.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS om de hoek (op 446 meter), of loop je in tien minuten naar de Lidl of Albert Heijn. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals de Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer en De Parachute, beide op loopafstand. Het park of plantsoen ligt op 300 meter. De gemeente Den Haag biedt verder alle stedelijke voorzieningen die je nodig hebt.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt deze woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van Heijnsbergen Makelaars. De prijs is marktconform voor een appartement van deze omvang in de buurt.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt26 juni 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 369.000
Prijs per m²€ 2.733
Woonoppervlakte135m²
Perceeloppervlakte176m²
Bouwjaar1939
EnergielabelC
BuurtMoerwijk-Noord
WijkMoerwijk
GemeenteDen Haag

Locatie

Brinckerinckstraat 32, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.0
Zs
15-02-2025
is goed

is niet zo goed

Buurt statistieken

Gegevens uit Moerwijk-Noord

Inwoners7.100
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Moerwijk-Noord

Woningvoorraad3.144
Gem. WOZ-waarde€ 217.000
Koopwoningen32%
Huurwoningen68%

Supermarkten

92 binnen 5 km

PLUS
Heeswijkplein 200
446m
SPAR express
Kaapseplein 100
768m
Lidl
Wesselsstraat 500
852m

Scholen

13 binnen 5 km

Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer
Basisonderwijs · 343 leerlingen
3542m
De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
3546m
KC de Telescoop
Basisonderwijs · 278 leerlingen
3618m

Veelgestelde vragen

Over Brinckerinckstraat 32, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Brinckerinckstraat 32?

De woning aan Brinckerinckstraat 32 in 'S-Gravenhage heeft energielabel C.

Is €369.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €369.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in Moerwijk-Noord (€347.557) en ook boven de gemiddelde vraagprijs (€325.111). Echter, met 135 m² is dit appartement veel groter dan het buurtgemiddelde van 94 m². De prijs per m² is met €2.733 relatief gunstig vergeleken met het gemiddelde van €3.553 per m² in de buurt. Het is dus een realistische prijs voor de extra ruimte.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 1,5 km afstand, wat ongeveer 18 minuten lopen is. De omgevingsadressendichtheid is hoog (5101 adressen per km²), wat duidt op een stedelijke omgeving met goede OV-verbindingen.

Wat is de sfeer in de buurt Moerwijk-Noord?

Moerwijk-Noord is een stedelijke wijk met een diverse bevolking. Er wonen veel jonge mensen en eenpersoonshuishoudens. De buurt heeft een gemiddelde beoordeling van 6,0 op basis van één review, waarbij een bewoner kort aangeeft: 'is goed'. Het is een levendige buurt met veel voorzieningen op loopafstand.

Zijn er voldoende winkels en scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, waaronder een PLUS op 446 meter en een Lidl op 852 meter. Ook zijn er basisscholen zoals Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer en De Parachute, beide op ongeveer 3,5 km afstand. Voor dagelijkse boodschappen en onderwijs hoef je niet ver te reizen.

Hoe veilig is Moerwijk-Noord?

In de buurt zijn in totaal 418 misdrijven geregistreerd, maar zonder context van het inwonertal (7100) is het lastig een oordeel te geven. De cijfers geven een indicatie, maar zeggen niet alles over de dagelijkse veiligheidsbeleving.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is C, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is maar niet optimaal geïsoleerd. In de buurt heeft 38,5% van de woningen label C of lager. Label C is gemiddeld; je kunt verwachten dat de stookkosten hoger zijn dan bij een A-label, maar lager dan bij een G-label. Exacte bedragen zijn niet te geven zonder verbruiksgegevens.