Appartement te koop: Burgemeester Mazairaclaan 15, Rosmalen
Verkocht onder voorbehoud
KopenDen BoschAppartementenBurgemeester Mazairaclaan 15

Burgemeester Mazairaclaan 15

Molenhoek, Den Bosch

€ 598.000
Buurt Molenhoek, RosmalenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 134m²
134m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een groene, rustige buurt

Dit appartement aan de Burgemeester Mazairaclaan 15 in Rosmalen ademt rust en ruimte. Met 134 m² woonoppervlak en energielabel A is het een comfortabele en duurzame woning. De prijs van €598.000 is marktconform voor appartementen in Den Bosch.

Buurt Molenhoek: groen, gemoedelijk en veilig

Molenhoek is een nette, groene buurt met een gemoedelijke sfeer. Een bewoner zegt: "Ik vind Molenhoek een goede, leuke, mooie en vriendelijke buurt. De sfeer is erg gemoedelijk en mensen staan open voor elkaar." De buurt telt ruim 4100 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een fijne plek om te wonen, met veel groen en wandel- en fietsroutes. Bekijk ook de buurt Molenhoek voor meer informatie.

Dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar Albert Heijn, die op een paar minuten lopen ligt. Ook Jumbo en Lidl zijn vlakbij. In de straat is het rustig, maar de voorzieningen zijn dichtbij. Kindcentrum De Troubadour is de dichtstbijzijnde basisschool, op loopafstand. De gemeente Den Bosch biedt een uitgebreid aanbod aan scholen en voorzieningen.

Aangeboden door Stoffels Makelaardij

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Stoffels Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt1 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 598.000
Prijs per m²€ 4.463
Woonoppervlakte134m²
Perceeloppervlakte2960m²
Bouwjaar1990
EnergielabelA
BuurtMolenhoek
WijkRosmalen-Zuid
GemeenteDen Bosch

Locatie

Burgemeester Mazairaclaan 15, Rosmalen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.3
Pien
13-04-2025
Vriendelijke,goede buurt

Ik vind Molenhoek een goede, leuke, mooie en vriendelijke buurt. De sfeer is erg gemoedelijk en mensen staan open voor elkaar. Wat ik persoonlijk heel belangrijk vind, is dat ik me hier als transgender ook echt fijn en geaccepteerd voel. De mensen zijn vriendelijk en respectvol, en dat draagt enorm bij aan het gevoel van veiligheid en thuiskomen. De buurt is netjes, groen en rustig, met fijne wandel- en fietsroutes in de omgeving. Al met al ben ik heel blij dat ik hier woon!

Buurt statistieken

Gegevens uit Molenhoek

Inwoners4.115
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

29 binnen 5 km

Albert Heijn
Molenhoekpassage 5
431m
Jumbo
Harry Coppensstraat 55
814m
Lidl
Harry Coppensstraat 27
814m

Scholen

20 binnen 5 km

Kindcentrum De Troubadour
Basisonderwijs · 316 leerlingen
230m
Hub Noord-Brabant locatie Stedelijk VSO
Speciaal onderwijs · 298 leerlingen
1066m
Kindcentrum 't Ven
Basisonderwijs · 215 leerlingen
1144m

Veelgestelde vragen

Over Burgemeester Mazairaclaan 15, Rosmalen

Welk energielabel heeft Burgemeester Mazairaclaan 15?

De woning aan Burgemeester Mazairaclaan 15 in Rosmalen heeft energielabel A.

Is €598.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €598.000 is marktconform voor een appartement van 134 m² met energielabel A in Rosmalen. De woning is ruim en energiezuinig, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.