Appartement te koop: Burgemeester Rijnderslaan 648, Amstelveen
KopenAmstelveenAppartementenBurgemeester Rijnderslaan 648

Burgemeester Rijnderslaan 648

Van der Leekbuurt, Amstelveen

€ 1.875.000
Buurt Van der Leekbuurt, AmstelveenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 237m²
169% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 367m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement in Amstelveen

Dit appartement aan de Burgemeester Rijnderslaan 648 is een van de grotere in de buurt. Met 237 m² woonoppervlak is het aanzienlijk ruimer dan het gemiddelde in de Van der Leekbuurt. Het energielabel A+ betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €1.875.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Kijk ook naar andere appartementen in Amstelveen voor een vergelijking.

De Van der Leekbuurt

De buurt Van der Leekbuurt is een rustige, groene wijk in Amstelveen. Het is een gemengde buurt met zowel eengezinswoningen als appartementen. De meeste woningen zijn gebouwd tussen 1990 en 2010. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn, om de hoek op 367 meter. Ook SPAR express en Ekoplaza zijn op loopafstand. Basisschool Het Palet is twee straten verder (453 meter), en de Vrije Basisschool Parcival op 634 meter. Het Keizer Karel College voor voortgezet onderwijs ligt op 714 meter. De gemeente Amstelveen biedt verder veel voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Eefje Voogd Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.875.000
Prijs per m²€ 7.911
Woonoppervlakte237m²
Perceeloppervlakte33125m²
Bouwjaar1990
EnergielabelA+
BuurtVan der Leekbuurt
WijkKeizer Karelpark
GemeenteAmstelveen

Locatie

Burgemeester Rijnderslaan 648, Amstelveen

Buurt statistieken

Gegevens uit Van der Leekbuurt

Inwoners2.620
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Van der Leekbuurt

Woningvoorraad1.231
Gem. WOZ-waarde€ 502.000
Koopwoningen44%
Huurwoningen56%

Supermarkten

34 binnen 5 km

Albert Heijn
Rembrandthof 49
367m
SPAR express
Ouderkerkerlaan 150
518m
Ekoplaza
Van der Hooplaan 104-106
570m

Scholen

56 binnen 5 km

Het Palet
Basisonderwijs · 206 leerlingen
453m
Vrije Basisschool Parcival
Basisonderwijs · 184 leerlingen
634m
Montessorischool De Linde
Basisonderwijs · 204 leerlingen
636m

Veelgestelde vragen

Over Burgemeester Rijnderslaan 648, Amstelveen

Welk energielabel heeft Burgemeester Rijnderslaan 648?

De woning aan Burgemeester Rijnderslaan 648 in Amstelveen heeft energielabel A+.

Is de vraagprijs van €1.875.000 reëel voor dit appartement?

De vraagprijs is fors hoger dan de gemiddelde koopprijs in de Van der Leekbuurt (€700.000), maar dat komt doordat dit appartement met 237 m² veel groter is dan het buurtgemiddelde van 88 m². De prijs per vierkante meter is ongeveer €7.905, wat in lijn is met het gemiddelde van €7.955 in de buurt. Het is dus een marktconforme prijs voor een woning van dit formaat.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 6,3 km afstand, dus voor de trein ben je aangewezen op de auto of bus.