Appartement te koop: Bussumergrintweg 23D, Hilversum
Verkocht onder voorbehoud
KopenHilversumAppartementenBussumergrintweg 23D

Bussumergrintweg 23D

Villaparken, Hilversum

€ 945.000
Buurt Villaparken, HilversumBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 135m²
135m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een groene omgeving

Dit appartement aan de Bussumergrintweg 23D in Hilversum ligt in een rustige, groene buurt. Met 135 m² woonoppervlak en energielabel B is het een comfortabele woning. De vraagprijs van €945.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van appartementen in Hilversum.

De buurt Villaparken

De buurt Villaparken kenmerkt zich door ruime opzet en veel groen. Het is een rustige wijk met een mix van oudere en jongere bewoners. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een relatief welvarende buurt is met veel koopwoningen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR om de hoek (op 5 minuten lopen) of de Jumbo twee straten verder. In de buurt zijn ook basisscholen, zoals de Godelinde Schoolvereniging op loopafstand. De gemeente Hilversum biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder GOOILAND MAKELAARDIJ op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 945.000
Prijs per m²€ 7.000
Woonoppervlakte135m²
Perceeloppervlakte2156m²
Bouwjaar2001
EnergielabelB
BuurtVillaparken
WijkNoordwest
GemeenteHilversum

Locatie

Bussumergrintweg 23D, Hilversum

Buurt statistieken

Gegevens uit Villaparken

Inwoners1.310
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

33 binnen 5 km

SPAR
s-Gravelandseweg 28-30
615m
Jumbo
Stephensonlaan 45-49
1033m
SPAR express
Lage Naarderweg 80
1097m

Scholen

76 binnen 5 km

Godelinde Schoolvereniging
Basisonderwijs · 232 leerlingen
280m
(VSO) Mozarthof
Speciaal onderwijs · 107 leerlingen
501m
De Klimopschool (GO / VGO)
Speciaal onderwijs · 99 leerlingen
614m

Veelgestelde vragen

Over Bussumergrintweg 23D, Hilversum

Welk energielabel heeft Bussumergrintweg 23D?

De woning aan Bussumergrintweg 23D in Hilversum heeft energielabel B.

Is €945.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €945.000 is aan de hoge kant voor een appartement in Hilversum, maar het is een ruim appartement van 135 m² met energielabel B in een rustige, groene buurt. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en ligging. Vergelijk met andere appartementen in de buurt om een goed beeld te krijgen.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?

Het appartement ligt in de buurt Villaparken, een rustige wijk in Hilversum. Het treinstation is op 2,7 km afstand, dus op loopafstand. De auto is handig voor verder weg, maar de buurt is goed bereikbaar via de weg.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De Godelinde Schoolvereniging (basisonderwijs) ligt op 280 meter, en de Christelijke basisschool De Groen van Prinsterer op 827 meter. Ook is er voortgezet speciaal onderwijs in de buurt.