Appartement te koop: Wisseloordlaan 95, Hilversum
KopenHilversumAppartementenWisseloordlaan 95

Wisseloordlaan 95

Villaparken, Hilversum

€ 935.000
Buurt Villaparken, HilversumBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 127m²
127m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
33% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een groene omgeving

Dit appartement aan de Wisseloordlaan 95 in Hilversum biedt een rustige woonplek, omringd door groen. Met 127 vierkante meter woonoppervlak en energielabel A is het een comfortabele woning. De vraagprijs van €935.000 is marktconform voor appartementen in Hilversum.

De buurt Villaparken

De buurt Villaparken kenmerkt zich door ruime opzet en veel groen. Het is een rustige wijk met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn koopwoningen, en de buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR om de hoek. Ook zijn er scholen in de buurt, zoals de Godelinde Schoolvereniging op loopafstand. De gemeente Hilversum biedt verder voorzieningen zoals een park op vijf minuten lopen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via GOOILAND MAKELAARDIJ aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 935.000
Prijs per m²€ 7.362
Woonoppervlakte127m²
Perceeloppervlakte21462m²
Bouwjaar2004
EnergielabelA
BuurtVillaparken
WijkNoordwest
GemeenteHilversum

Locatie

Wisseloordlaan 95, Hilversum

Buurt statistieken

Gegevens uit Villaparken

Inwoners1.310
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

32 binnen 5 km

SPAR
s-Gravelandseweg 28-30
672m
SPAR express
Vaartweg 137 A
1326m
SPAR express
Lage Naarderweg 80
1498m

Scholen

71 binnen 5 km

Godelinde Schoolvereniging
Basisonderwijs · 232 leerlingen
233m
De Klimopschool (GO / VGO)
Speciaal onderwijs · 99 leerlingen
287m
(VSO) Mozarthof
Speciaal onderwijs · 107 leerlingen
356m

Veelgestelde vragen

Over Wisseloordlaan 95, Hilversum

Welk energielabel heeft Wisseloordlaan 95?

De woning aan Wisseloordlaan 95 in Hilversum heeft energielabel A.

Is €935.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €935.000 is marktconform voor een appartement van 127 m² met energielabel A in de buurt Villaparken. De prijs weerspiegelt de ruime oppervlakte en het lage energieverbruik.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation van Hilversum ligt op 2,7 kilometer afstand. Dat is ongeveer tien minuten met de fiets of een korte busrit.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De Godelinde Schoolvereniging (basisonderwijs) ligt op 233 meter, en het Comenius College (voortgezet onderwijs) op 565 meter.

Wat voor energielabel heeft de woning?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. Dit zorgt voor lagere stookkosten in vergelijking met woningen met een lager label.