Appartement te koop: Catsveld 142, Gouda
KopenGoudaAppartementenCatsveld 142

Catsveld 142

Hoef- en Veldbuurt, Gouda

€ 600.000
Buurt Hoef- en Veldbuurt, GoudaBekijk buurt
Albert Heijn op 304m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
44% van de bewoners is 65+
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een rustige Goudse buurt

Dit appartement aan de rand van de wijk Plaswijck ademt de rust van een groene, volwassen buurt. Met 98 vierkante meter woonoppervlak is het een van de grotere appartementen in de buurt. De vraagprijs van €600.000 ligt aan de hoge kant vergeleken met het buurtgemiddelde van €435.000, maar dat past bij de royale oppervlakte. Bekijk ook andere appartementen in Gouda voor een idee van het aanbod.

Hoef- en Veldbuurt: rustig en groen

De buurt Hoef- en Veldbuurt is een rustige woonwijk met veel groen. De bevolking is relatief oud: bijna de helft van de inwoners is 65 jaar of ouder. Er zijn weinig gezinnen met kinderen, en de meeste huishoudens bestaan uit één persoon. De buurt heeft geen eengezinswoningen; het is een pure appartementenwijk. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn, Jumbo of Lidl, alle drie op een paar minuten lopen. Ook basisscholen zijn dichtbij: de Protestants Christelijke Basisschool Livingstone en Basisschool De Cirkel liggen op loopafstand. De gemeente Gouda biedt verder een ruim aanbod aan voorzieningen, van restaurants tot parken.

Aangeboden via meerdere kanalen

De woning wordt op het moment van schrijven via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Funda en Huispedia, met Dupree Makelaars Gouda als makelaar.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 600.000
Prijs per m²€ 6.122
Woonoppervlakte98m²
Perceeloppervlakte1287m²
Bouwjaar1973
EnergielabelD
BuurtHoef- en Veldbuurt
WijkPlaswijck
GemeenteGouda

Locatie

Catsveld 142, Gouda

Buurt statistieken

Gegevens uit Hoef- en Veldbuurt

Inwoners2.035
Mannen41%
Vrouwen59%

Woningmarkt

Gegevens uit Hoef- en Veldbuurt

Woningvoorraad1.386
Gem. WOZ-waarde€ 244.000
Koopwoningen21%
Huurwoningen79%

Supermarkten

26 binnen 5 km

Albert Heijn
Lekkenburg 3
304m
Jumbo
Ruigenburg 2
322m
Lidl
Ruigenburg 2a
345m

Scholen

60 binnen 5 km

De Startbaan speciaal onderwijs
Speciaal onderwijs · 65 leerlingen
309m
De Startbaan praktijkcollege
Speciaal onderwijs · 79 leerlingen
360m
Protestants Christelijke Basisschool Livingstone
Basisonderwijs · 295 leerlingen
411m

Veelgestelde vragen

Over Catsveld 142, Gouda

Welk energielabel heeft Catsveld 142?

De woning aan Catsveld 142 in Gouda heeft energielabel D.

Is €600.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €600.000 is hoger dan het gemiddelde van €435.000 in de buurt, maar het appartement is met 98 m² ook ruimer dan het gemiddelde van 79 m². De prijs per vierkante meter komt uit op ongeveer €6.122, terwijl het buurtgemiddelde €5.506 per m² is. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat en specifieke kenmerken van de woning.

Hoe is de buurt Hoef- en Veldbuurt om in te wonen?

Hoef- en Veldbuurt is een rustige, groene wijk met veel oudere bewoners. Het is een pure appartementenbuurt, zonder eengezinswoningen. De voorzieningen zijn goed: supermarkten, scholen en een park liggen op loopafstand. Het treinstation van Gouda is op 2,4 km afstand, dus met de fiets of bus ben je er snel.

Wat betekent energielabel D voor mijn energiekosten?

Energielabel D is gemiddeld voor een woning uit 1973. Het betekent dat de woning niet heel zuinig is, maar ook niet extreem onzuinig. In de buurt heeft 50% van de koopwoningen label A+ en 50% label C, dus dit appartement scoort minder goed dan het meeste aanbod. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met een beter label.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool De Cirkel en de Protestants Christelijke Basisschool Livingstone liggen beide op ongeveer 5 minuten lopen. Ook is er speciaal onderwijs en voortgezet onderwijs in de buurt, zoals De Startbaan en ISK Gouda 2.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in het meest recente jaar 135 misdrijven geregistreerd. Dat aantal zegt iets over de veiligheid, maar zonder context van het inwonertal of type delicten is het lastig te duiden. De buurt oogt rustig en groen, wat vaak samengaat met een lage criminaliteit.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?