Appartement te koop: Ceintuurbaan 213-4, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenCeintuurbaan 213-4

Ceintuurbaan 213-4

Hemonybuurt, Amsterdam

€ 600.000
Buurt Hemonybuurt, AmsterdamBekijk buurt
Albert Heijn op 260m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
46% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in de Oude Pijp

Dit appartement aan de Ceintuurbaan ademt de sfeer van de negentiende-eeuwse Amsterdamse grachtengordel. Met 62 vierkante meter woonoppervlak en energielabel D is het een woning met authentieke uitstraling. De vraagprijs van €600.000 is marktconform voor een appartement in deze buurt, zeker gezien de gemiddelde verkoopprijs in de Hemonybuurt rond de €698.800 ligt. Bekijk ook andere appartementen in Amsterdam.

De Hemonybuurt: levendig en stedelijk

De Hemonybuurt is een van de meest stedelijke buurten van Amsterdam, met een omgevingsadressendichtheid van ruim 11.000 adressen per vierkante kilometer. De buurt telt 2.650 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 25 en 45 jaar oud is. Het is een buurt van alleenstaanden en stellen, met weinig gezinnen. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews om te citeren. De buurt Hemonybuurt staat bekend om zijn levendigheid.

Het dagelijks leven aan de Ceintuurbaan

Voor je dagelijkse boodschappen loop je om de hoek naar de Albert Heijn op 260 meter of de Lidl op 313 meter. Ook een Jumbo en nog twee Albert Heijn-filialen zijn op loopafstand. Voor schoolgaande kinderen is de 3e Daltonschool Alberdingk Thijm op 388 meter een optie, evenals de 4e Montessorischool de Pinksterbloem op 389 meter. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid voorzieningenniveau.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Metropool Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 600.000
Prijs per m²€ 9.677
Woonoppervlakte62m²
Perceeloppervlakte129m²
Bouwjaar1896
EnergielabelD
BuurtHemonybuurt
WijkOude Pijp
GemeenteAmsterdam

Locatie

Ceintuurbaan 213-4, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Hemonybuurt

Inwoners2.650
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Hemonybuurt

Woningvoorraad1.538
Gem. WOZ-waarde€ 657.000
Koopwoningen30%
Huurwoningen70%

Supermarkten

151 binnen 5 km

Albert Heijn
Van Woustraat 150
260m
Lidl
Hemonylaan 25a
313m
Albert Heijn
Stadhouderskade 101A
469m

Scholen

207 binnen 5 km

IVKO - Leren van Kunst
Voortgezet onderwijs · 536 leerlingen
290m
3e Daltonschool Alberdingk Thijm
Basisonderwijs · 208 leerlingen
388m
4e Montessorischoolschool de Pinksterbloem
Basisonderwijs · 373 leerlingen
389m

Veelgestelde vragen

Over Ceintuurbaan 213-4, Amsterdam

Welk energielabel heeft Ceintuurbaan 213-4?

De woning aan Ceintuurbaan 213-4 in Amsterdam heeft energielabel D.

Is €600.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €600.000 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs van €698.800 in de Hemonybuurt. Wel is de gemiddelde verkooptijd 67 dagen, wat aangeeft dat de markt niet oververhit is. Het energielabel D kan invloed hebben op de maandlasten, maar de prijs lijkt marktconform voor een appartement van 62 m² in de Oude Pijp.

Hoe is de buurt Hemonybuurt om in te wonen?

De Hemonybuurt is zeer stedelijk met veel voorzieningen op loopafstand. Het is een levendige buurt met veel jonge alleenstaanden en stellen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een hoge bevolkingsdichtheid en veel winkels en horeca zien. Het is een typische Amsterdamse volksbuurt met een rijke historie.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor mijn energiekosten?

Het energielabel is D. Dat betekent dat de woning gemiddeld isoleert. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met label A of B. In de buurt heeft 50% van de woningen label A en 50% label D of lager.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde basisschool is de 3e Daltonschool Alberdingk Thijm op 388 meter. Ook de 4e Montessorischool de Pinksterbloem (389 meter) en Basisschool Oscar Carré (631 meter) zijn opties. Voor voortgezet onderwijs is IVKO - Leren van Kunst op 290 meter.

Hoe veilig is de Hemonybuurt?

In de buurt zijn in totaal 226 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief hoog, maar past bij een zeer stedelijk gebied met veel horeca en winkels. Het is aan te raden om de sfeer in de straat zelf te ervaren, bijvoorbeeld op een doordeweekse avond.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 2,2 kilometer afstand. Dat is ongeveer 25 minuten lopen of een korte fietsrit. De buurt is goed bereikbaar met tram en bus.