Appartement te koop: Deymanstraat 18-1, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenDeymanstraat 18-1

Deymanstraat 18-1

Weesperzijde-Noord, Amsterdam

€ 795.000
Buurt Weesperzijde-Noord, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
SPAR op 163m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
48% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een statig appartement aan de Deymanstraat

Dit appartement uit 1888 combineert negentiende-eeuwse charme met een energielabel B, wat het een relatief zuinige keuze maakt voor een monumentaal pand. Met 88 vierkante meter woonoppervlak is het een klassiek Amsterdams appartement. De vraagprijs van €795.000 ligt iets onder het gemiddelde van €811.043 in de buurt, maar boven de mediaan van €675.000, een marktconforme prijs voor deze plek. Bekijk ook andere appartementen in Amsterdam.

Weesperzijde-Noord: levendig en stedelijk

De buurt Weesperzijde-Noord is een van de dichtstbevolkte van Amsterdam, met een omgevingsadressendichtheid van ruim 10.000 adressen per vierkante kilometer. Het is een jonge buurt: bijna de helft van de inwoners is tussen de 25 en 45 jaar. Er zijn veel eenpersoonshuishoudens, maar ook gezinnen met kinderen. De sfeer is bruisend en stedelijk. Lees meer over de buurt Weesperzijde-Noord.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je twee straten verder naar de SPAR op 163 meter of de Albert Heijn op 237 meter. Ook zijn er meerdere basisscholen om de hoek, zoals OBS Aldoende op 203 meter en de 4e Montessorischool de Pinksterbloem op 306 meter. Het treinstation ligt op 1,7 kilometer afstand, goed te doen met de fiets. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Your Home Makelaars Amsterdam.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt16 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 795.000
Prijs per m²€ 9.034
Woonoppervlakte88m²
Perceeloppervlakte492m²
Bouwjaar1888
EnergielabelB
BuurtWeesperzijde-Noord
WijkWeesperzijde
GemeenteAmsterdam

Locatie

Deymanstraat 18-1, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Weesperzijde-Noord

Inwoners1.935
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Weesperzijde-Noord

Woningvoorraad1.128
Gem. WOZ-waarde€ 634.000
Koopwoningen43%
Huurwoningen57%

Supermarkten

152 binnen 5 km

SPAR
Wibautstraat 3C
163m
Albert Heijn
Wibautstraat 80
237m
Albert Heijn
Eerste Oosterparkstraat 100
289m

Scholen

200 binnen 5 km

OBS Aldoende
Basisonderwijs · 379 leerlingen
203m
4e Montessorischoolschool de Pinksterbloem
Basisonderwijs · 373 leerlingen
306m
Kiem Montessori
Voortgezet onderwijs · 255 leerlingen
337m

Veelgestelde vragen

Over Deymanstraat 18-1, Amsterdam

Welk energielabel heeft Deymanstraat 18-1?

De woning aan Deymanstraat 18-1 in Amsterdam heeft energielabel B.

Is €795.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €795.000 ligt onder het gemiddelde van €811.043 in de buurt, maar boven de mediaan van €675.000. De gemiddelde prijs per vierkante meter in de buurt is €9.545, wat bij 88 m² neerkomt op ongeveer €840.000. De prijs is daarmee marktconform, zeker gezien het energielabel B en het bouwjaar 1888.

Hoe snel worden woningen in Weesperzijde-Noord verkocht?

In de buurt worden koopwoningen gemiddeld in 19 dagen verkocht, wat aangeeft dat de markt er snel beweegt. Dit is korter dan het landelijk gemiddelde, maar past bij de stedelijke dynamiek van Amsterdam.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het appartement heeft energielabel B. Dat betekent dat het relatief zuinig is voor een woning uit 1888. In de buurt heeft 31,3% van de woningen label A, 12,5% label B en 31,3% label C. Label B is dus bovengemiddeld goed voor deze buurt.

Hoe is de buurt qua voorzieningen?

De buurt is zeer goed voorzien: een SPAR en Albert Heijn liggen op loopafstand (163 en 237 meter), en er zijn meerdere basisscholen en middelbare scholen binnen 500 meter. Ook het Oosterpark en de Amstel zijn dichtbij voor recreatie.

Is er een tuin of balkon bij dit appartement?

De advertentie vermeldt geen tuin of balkon.

Wat is de ligging ten opzichte van het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 1,7 kilometer afstand.

Your Home Makelaars Amsterdam
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.