Appartement te koop: Dillegaard 245, Heerlen
Verkocht onder voorbehoud
KopenHeerlenAppartementenDillegaard 245

Dillegaard 245

Douve Weien, Heerlen

€ 209.000
Buurt Douve Weien, HeerlenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rustig wonen in Douve Weien

Dit appartement aan de Dillegaard in Heerlen ligt in een groene, rustige buurt. Met 71 m² woonoppervlak en energielabel C is het een betaalbare optie voor wie wil settelen in een onderhoudsvriendelijke woning. De vraagprijs van €209.000 is scherp vergeleken met het buurtgemiddelde van €346.000. Bekijk ook andere appartementen in Heerlen voor een breder beeld.

De buurt Douwe Weien

Douwe Weien is een rustige woonwijk met veel groen en ruime straten. Een bewoner zegt: "Douwe Weien is een rustige en groene woonwijk met een mix van gezinswoningen en appartementen." De buurt heeft een gemengde bevolking, met veel eenpersoonshuishoudens en een aanzienlijk aandeel 65-plussers. Meer over de buurt Douwe Weien.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS om de hoek (700 m) of een andere PLUS twee straten verder (920 m). OBS de Tovercirkel dislocatie zit naast de deur (162 m) en Basisschool Windekind is op loopafstand (418 m). De gemeente Heerlen biedt verder voldoende voorzieningen zoals parken en sportfaciliteiten.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Consten Vastgoed B.V. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 209.000
Prijs per m²€ 2.944
Woonoppervlakte71m²
Perceeloppervlakte3890m²
Bouwjaar1983
EnergielabelC
BuurtDouve Weien
WijkCaumerveld-Douve Weien
GemeenteHeerlen

Locatie

Dillegaard 245, Heerlen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.5
Bas
25-12-2024
Douwe Weien is een rustige en groene woonwijk met een mix van gezinswoningen en appartementen, ideaal voor gezinnen en natuurliefhebbers.

Douwe Weien is een wijk in de stad Heerlen, Limburg. Het is een rustige woonwijk met veel groen, ruime straten, en een mix van gezinswoningen en appartementen. De buurt biedt goede voorzieningen zoals scholen, supermarkten en sportfaciliteiten, en ligt op korte afstand van het centrum van Heerlen. Daarnaast zijn er parken en wandelmogelijkheden in de nabije omgeving, wat het een aantrekkelijke plek maakt voor bewoners van verschillende leeftijden.

Buurt statistieken

Gegevens uit Douve Weien

Inwoners3.690
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Douve Weien

Woningvoorraad2.257
Gem. WOZ-waarde€ 227.000
Koopwoningen40%
Huurwoningen60%

Supermarkten

23 binnen 5 km

PLUS
V. Weerden Poelmanstraat 47 A
700m
PLUS
De Doom 3
920m
Jan Linders
Nobelstraat 48
1587m

Scholen

46 binnen 5 km

OBS de Tovercirkel dislocatie
Basisonderwijs · 203 leerlingen
162m
Basisschool Windekind
Basisonderwijs · 370 leerlingen
418m
De Buitenhof school voor speciaal en voortgezet speciaal onderwijs
Speciaal onderwijs · 228 leerlingen
653m

Veelgestelde vragen

Over Dillegaard 245, Heerlen

Welk energielabel heeft Dillegaard 245?

De woning aan Dillegaard 245 in Heerlen heeft energielabel C.

Is de vraagprijs van €209.000 reëel voor deze buurt?

Ja, de vraagprijs ligt fors onder het buurtgemiddelde van €346.000. De mediaanprijs in Douwe Weien is €177.500, dus deze woning zit daar iets boven. De gemiddelde prijs per m² is €2.634, wat voor dit appartement van 71 m² neerkomt op €2.944 per m², iets hoger dan gemiddeld, maar de totale prijs blijft marktconform.

Hoe is de buurt Douwe Weien om in te wonen?

Douwe Weien is een rustige, groene woonwijk met een mix van woningtypes. Er wonen veel eenpersoonshuishoudens en ouderen, maar ook gezinnen. De buurt heeft goede voorzieningen zoals scholen, supermarkten en parken. Het enige beschikbare cijfer van bewoners geeft een 7,5, wat duidt op tevredenheid.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is C. Dat is gemiddeld voor een appartement uit 1983. In de buurt heeft 33,3% van de koopwoningen label C. Label C betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. Je kunt verwachten dat de stookkosten meevallen, maar niet extreem laag zijn.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen en supermarkten op loopafstand. OBS de Tovercirkel dislocatie zit op 162 meter, Basisschool Windekind op 418 meter. Voor boodschappen kun je naar de PLUS op 700 meter of een andere PLUS op 920 meter. Ook een Aldi en Jan Linders zijn binnen 2 km te vinden.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in totaal 149 misdrijven geregistreerd. Dat is een gemiddeld aantal voor een wijk met bijna 3.700 inwoners. De buurt wordt door bewoners als rustig ervaren, zoals blijkt uit de review die de wijk omschrijft als 'rustig en groen'.

Is het appartement geschikt voor een starter?

Met een vraagprijs van €209.000 is dit appartement betaalbaar voor veel starters, zeker in vergelijking met het buurtgemiddelde. De oppervlakte van 71 m² is ruim genoeg voor een een- of tweepersoonshuishouden. Het energielabel C betekent geen extreme energiekosten.