Appartement te koop: Dokter Stapenséastraat 11, Leimuiden
KopenKaag en BraassemAppartementenDokter Stapenséastraat 11

Dokter Stapenséastraat 11

Leimuiden, Kaag en Braassem

€ 399.500
Buurt Leimuiden, LeimuidenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
AI-samenvatting

Een licht appartement in Leimuiden

Dit appartement aan de Dokter Stapenséastraat 11 is een rustig thuis in het groene Leimuiden. Met 66 m² woonoppervlak en energielabel A is het een zuinige woning, gebouwd in 2002. De vraagprijs van €399.500 is scherp vergeleken met andere appartementen in Kaag en Braassem.

Leimuiden: een dorp met voorzieningen

Leimuiden is een dorp met zo'n 1255 inwoners, waar veel gezinnen en ouderen wonen. Het is rustig, maar je hebt alles binnen handbereik. De gemeente Kaag en Braassem biedt een mix van water en groen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Dirk, op een paar minuten lopen. Ook PLUS en Vomar zijn binnen fietsafstand. Basisschool Samenwerkingsschool de Lei zit om de hoek, en ook Basisschool De Klimboom en OBS Elckerlyc zijn bereikbaar. Het treinstation ligt op 5,8 km, dus je bent aangewezen op de auto of bus.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 399.500
Prijs per m²€ 6.053
Woonoppervlakte66m²
Perceeloppervlakte1240m²
Bouwjaar2002
EnergielabelA
BuurtLeimuiden
WijkLeimuiden
GemeenteKaag en Braassem

Locatie

Dokter Stapenséastraat 11, Leimuiden

Buurt statistieken

Gegevens uit Leimuiden

Inwoners1.255
Mannen49%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Leimuiden

Woningvoorraad526
Gem. WOZ-waarde€ 441.000
Koopwoningen67%
Huurwoningen33%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Dirk
Meerkreuk 4
2849m
PLUS
Noordplein 25
3778m
Vomar
Centrumoever 2
3929m

Scholen

9 binnen 5 km

Samenwerkingsschool de Lei
Basisonderwijs · 339 leerlingen
599m
Basisschool De Klimboom
Basisonderwijs · 227 leerlingen
2740m
OBS Elckerlyc
Basisonderwijs · 258 leerlingen
2861m

Veelgestelde vragen

Over Dokter Stapenséastraat 11, Leimuiden

Welk energielabel heeft Dokter Stapenséastraat 11?

De woning aan Dokter Stapenséastraat 11 in Leimuiden heeft energielabel A.

Is de prijs van €399.500 marktconform voor dit appartement?

De vraagprijs van €399.500 ligt 39% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€655.000). Het appartement is met 66 m² wel kleiner dan het buurtgemiddelde van 147 m². De prijs per m² is niet direct te vergelijken, maar de lage prijs weerspiegelt de kleinere oppervlakte. Het is een scherpe prijs voor een energiezuinig appartement in Leimuiden.

Hoe is de buurt Leimuiden om in te wonen?

Leimuiden is een rustig dorp met ongeveer 1255 inwoners. Er wonen veel gezinnen en ouderen. De omgeving is groen en er zijn basisvoorzieningen zoals supermarkten en scholen op loopafstand. Het is een veilige buurt met weinig misdrijven (38 per jaar). Wel is het treinstation op 5,8 km afstand, dus je hebt een auto of fiets nodig voor verder reizen.