Tussenwoning te koop: Havenpad 208, Leimuiden

Havenpad 208

Leimuiden, Kaag en Braassem

€ 780.000
Buurt Leimuiden, LeimuidenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2022
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 156m²
156m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in Leimuiden

Deze tussenwoning uit 2022 staat in een rustige straat in Leimuiden. Met 156 m² woonoppervlak en een energielabel A++ is het een zuinige woning. De vraagprijs van €780.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere tussenwoningen in Kaag en Braassem.

Leimuiden: een dorp met voorzieningen

Leimuiden is een dorp met ruim 1200 inwoners. Het heeft een mix van oudere en nieuwere woningen. Op basis van CBS-data wonen er veel gezinnen en ouderen. De buurt is rustig en groen. Leimuiden biedt basisvoorzieningen op loopafstand.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Dirk op bijna 3 km afstand, of PLUS op 3,8 km. Basisschool Samenwerkingsschool de Lei zit op 600 meter. Het treinstation ligt op 5,8 km, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De gemeente Kaag en Braassem biedt veel waterrecreatie.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaarskantoor Mantel BV aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 780.000
Prijs per m²€ 5.000
Woonoppervlakte156m²
Perceeloppervlakte111m²
Bouwjaar2022
EnergielabelA++
BuurtLeimuiden
WijkLeimuiden
GemeenteKaag en Braassem

Locatie

Havenpad 208, Leimuiden

Buurt statistieken

Gegevens uit Leimuiden

Inwoners1.255
Mannen49%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Leimuiden

Woningvoorraad526
Gem. WOZ-waarde€ 441.000
Koopwoningen67%
Huurwoningen33%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Dirk
Meerkreuk 4
2878m
PLUS
Noordplein 25
3803m
Vomar
Centrumoever 2
3958m

Scholen

9 binnen 5 km

Samenwerkingsschool de Lei
Basisonderwijs · 339 leerlingen
588m
Basisschool De Klimboom
Basisonderwijs · 227 leerlingen
2756m
OBS Elckerlyc
Basisonderwijs · 258 leerlingen
2879m

Veelgestelde vragen

Over Havenpad 208, Leimuiden

Welk energielabel heeft Havenpad 208?

De woning aan Havenpad 208 in Leimuiden heeft energielabel A++.

Is de prijs van €780.000 marktconform voor deze woning?

De vraagprijs van €780.000 ligt 19% boven het buurtgemiddelde van €655.000. De mediaanprijs in de buurt is €750.000, dus de prijs is aan de hoge kant. De woning is echter nieuwbouw (2022) met een A++-label, wat de meerprijs kan verklaren.

Hoeveel woningen staan er te koop in Leimuiden?

Op dit moment staan er 3 koopwoningen te koop in Leimuiden, waarvan deze tussenwoning er één is. De gemiddelde vraagprijs is €655.000, met een gemiddelde oppervlakte van 147 m².

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Deze woning heeft energielabel A++, wat zeer zuinig is. Dat betekent lage energiekosten. In de buurt heeft 25% van de woningen label A+ of beter, maar 50% heeft label D of lager.