Appartement te koop: Erfgooiersstraat 589, Hilversum
Onder bod
KopenHilversumAppartementenErfgooiersstraat 589

Erfgooiersstraat 589

Noord, Hilversum

€ 285.000
Buurt Noord, HilversumBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Populaire buurt voor starters
31% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Hilversum-Noord

Dit appartement aan de Erfgooiersstraat 589 ademt de sfeer van de jaren vijftig, met een praktische indeling en een energielabel C. Met 56 vierkante meter woonoppervlak is het compact maar functioneel. De vraagprijs van €285.000 is scherp geprijsd vergeleken met andere appartementen in Hilversum, waar de gemiddelde vraagprijs rond de €433.500 ligt.

De buurt Noord: rustig en gemêleerd

De buurt Noord is een gemêleerde wijk met veel groen en een mix van huishoudens. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner de buurt een 7,6 en zegt: "Over het algemeen goed maar er kunnen altijd dingen beter vind ik." De buurt telt ruim 7.500 inwoners, met een bovengemiddeld aantal eenpersoonshuishoudens. De sfeer is informeel en de straten zijn overzichtelijk.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die om de hoek zit op 668 meter. Ook de SPAR express en Albert Heijn zijn op loopafstand. Voor de kleintjes zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals Ayoub op 326 meter en de Titus Brandsmaschool op 375 meter. Het station van Hilversum is tien minuten lopen. De gemeente Hilversum biedt verder voldoende voorzieningen zoals huisartsen, restaurants en een bibliotheek.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Gooische Makelaar de enige echte! op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 285.000
Prijs per m²€ 5.089
Woonoppervlakte56m²
Perceeloppervlakte6060m²
Bouwjaar1955
EnergielabelC
BuurtNoord
WijkNoordoost
GemeenteHilversum

Locatie

Erfgooiersstraat 589, Hilversum

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.6
Gala
09-12-2025
Druk maar zijn charme

Over het algemeen goed maar er kunnen altijd dingen beter vind ik

Buurt statistieken

Gegevens uit Noord

Inwoners7.595
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Noord

Woningvoorraad3.814
Gem. WOZ-waarde€ 320.000
Koopwoningen39%
Huurwoningen61%

Supermarkten

34 binnen 5 km

Jumbo
Stephensonlaan 45-49
668m
SPAR express
Lage Naarderweg 80
1224m
Jumbo
Larenseweg 155
1452m

Scholen

78 binnen 5 km

Ayoub
Basisonderwijs · 231 leerlingen
326m
Het Mozaïek
Speciaal onderwijs · 157 leerlingen
375m
Dr.ir.C.Lelyschool
Basisonderwijs · 79 leerlingen
375m

Veelgestelde vragen

Over Erfgooiersstraat 589, Hilversum

Welk energielabel heeft Erfgooiersstraat 589?

De woning aan Erfgooiersstraat 589 in Hilversum heeft energielabel C.

Is €285.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €285.000 ligt fors onder het buurtgemiddelde van €433.500. In de buurt Noord worden appartementen gemiddeld voor €5072 per m² verkocht, terwijl dit appartement uitkomt op €5089 per m². De prijs is marktconform gezien de oppervlakte en het energielabel C.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation van Hilversum ligt op 800 meter afstand, ongeveer tien minuten lopen. Vanaf daar rijden treinen naar onder andere Amsterdam en Utrecht.

Wat is de sfeer in de buurt Noord?

De buurt Noord is gemêleerd met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden. Een bewoner geeft de buurt een 7,6 en zegt: 'Over het algemeen goed maar er kunnen altijd dingen beter vind ik.' Het is een rustige wijk met voldoende voorzieningen op loopafstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Ayoub (326 m), Titus Brandsmaschool (375 m) en Dr.ir.C.Lelyschool (375 m). Ook is er speciaal basisonderwijs in de buurt, zoals Het Mozaïek (375 m).

Hoeveel supermarkten zijn er in de omgeving?

Binnen 1,5 km vind je meerdere supermarkten, waaronder Jumbo op 668 m, SPAR express op 1224 m en nog een Jumbo op 1452 m. Ook Albert Heijn en Hoogvliet zijn op ongeveer 1,7 km afstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. In de buurt heeft 40% van de koopwoningen label A, 20% label B en 20% label C. Label C is dus gemiddeld voor de buurt.

Is de woning geschikt voor een starter?

Met een prijs van €285.000 en een oppervlakte van 56 m² is dit appartement interessant voor starters. De vraagprijs ligt onder het buurtgemiddelde, maar let op: de woning heeft energielabel C en is gebouwd in 1955, dus onderhoud kan nodig zijn.

De Gooische Makelaar de enige echte !
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.