Appartement te koop: Frederik Hendriklaan 58B-08, Maastricht
KopenMaastrichtAppartementenFrederik Hendriklaan 58B-08

Frederik Hendriklaan 58B-08

Scharn, Maastricht

€ 489.000
Buurt Scharn, MaastrichtBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Nieuw appartement in Scharn

Dit gloednieuwe appartement uit 2023 aan de Frederik Hendriklaan voelt fris en modern. De advertentie vermeldt geen energielabel. Daardoor is het niet bekend hoe zuinig de woning is. Met een vraagprijs van €489.000 is dit aanbod aan de hoge kant vergeleken met het buurtgemiddelde, maar het is een recent opgeleverd appartement in een gewilde buurt. Bekijk ook andere appartementen in Maastricht.

De buurt Scharn

Scharn is een levendige buurt met een mix van inwoners. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Het is heel makkelijk om bij winkels te komen vanuit de buurt. Iedereen is aardig, bijna nooit criminaliteit en overal heel gezellig." De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en een aanzienlijk deel van de woningen is voor 1945 gebouwd, maar er is ook veel nieuwbouw. Meer over de buurt Scharn.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je om de hoek terecht bij Lidl (twee straten verder) of Albert Heijn (vijf minuten lopen). Ook PLUS en Jumbo zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisscholen zoals KKC De Loper (om de hoek) of De Poort Montessori Basisschool (tien minuten lopen). Het voortgezet onderwijs is eveneens dichtbij, met het Bernard Lievegoed College op loopafstand. De gemeente Maastricht biedt een uitgebreid voorzieningenniveau.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder KH-Solutions Makelaars op Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 489.000
Prijs per m²€ 6.269
Woonoppervlakte78m²
Perceeloppervlakte1950m²
Bouwjaar2023
BuurtScharn
WijkBuitenwijk Oost
GemeenteMaastricht

Locatie

Frederik Hendriklaan 58B-08, Maastricht

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.0
Juno
04-08-2025
Perfecte en leuke buurt

Het is heel makkelijk om bij winkels te komen vanuit de buurt. Iedereen is aardig, bijna nooit criminaliteit en overal heel gezellig.

Buurt statistieken

Gegevens uit Scharn

Inwoners6.735
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Scharn

Woningvoorraad3.273
Gem. WOZ-waarde€ 349.000
Koopwoningen54%
Huurwoningen46%

Supermarkten

36 binnen 5 km

Lidl
Baron van Hovellstraat 77-85
640m
Albert Heijn
Scharnerweg 110
768m
Albert Heijn
Burg Cortenstraat 8
768m

Scholen

46 binnen 5 km

Bernard Lievegoed College
Voortgezet onderwijs · 950 leerlingen
327m
KKC De Loper
Basisonderwijs · 94 leerlingen
436m
De Poort EOA
Basisonderwijs · 52 leerlingen
529m

Veelgestelde vragen

Over Frederik Hendriklaan 58B-08, Maastricht

Is €489.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €489.000 ligt boven de gemiddelde koopprijs in Scharn (€447.182) en de mediaan (€412.000). Het appartement is echter nieuwbouw (2023) en heeft 78 m² woonoppervlak, wat 40% kleiner is dan het buurtgemiddelde van 131 m². De prijs per m² is met €6.269 aanzienlijk hoger dan het buurtgemiddelde van €3.813 per m². Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en locatie.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel staat niet in de advertentie.

Hoe veilig is de buurt Scharn?

Volgens een bewoner is er bijna nooit criminaliteit en is het overal heel gezellig. Het CBS rapporteert 245 misdrijven in de buurt, maar zonder context is dat lastig te duiden. De gemiddelde buurtbeoordeling is een 9,0 op basis van één review.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Lidl (640 m), Albert Heijn (768 m) en PLUS (838 m). Ook basisscholen en een middelbare school (Bernard Lievegoed College) zijn dichtbij. Het treinstation ligt op 1,9 km afstand.

Waarom staat het energielabel niet in de advertentie?

KH-Solutions Makelaars heeft op Pararius alleen de straat en prijs gepubliceerd. Het energielabel staat niet in de advertentie.

Hoe groot is het appartement?

Het woonoppervlak is 78 m², wat 40% kleiner is dan het buurtgemiddelde van 131 m².

KH-Solutions Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
KH-Solutions Makelaars
kh-solutions.nl
Bekijk
KH-Solutions Makelaars
pararius.nl
Bekijk