Appartement te koop: Frederik Hendrikstraat 26-2, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenFrederik Hendrikstraat 26-2

Frederik Hendrikstraat 26-2

Frederik Hendrikbuurt-Noord, Amsterdam

€ 700.000
Buurt Frederik Hendrikbuurt-Noord, AmsterdamBekijk buurt
Albert Heijn op 304m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
47% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een statig appartement in de Frederik Hendrikbuurt

Dit appartement aan de Frederik Hendrikstraat ademt de charme van 1911. Met 69 m² woonoppervlak is het ruim opgezet, met hoge plafonds en klassieke details. De prijs van €700.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan appartementen in Amsterdam.

Buurt Frederik Hendrikbuurt-Noord

De buurt Frederik Hendrikbuurt-Noord is een levendige wijk met veel jonge bewoners. Op basis van twee beoordelingen: een bewoner zegt: "Gewoon dat iedereen vriendelijk is en je graag helpt." Een ander noemt het "Mooie maar niet al te rustige buurt" en voegt toe: "Goed nog nooit iets raars meegemaakt bijna iedereeen is vriendelijk en het is ook kind vriendelijk." De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (twee straten verder) of de Dirk op vijf minuten lopen. Het Cartesius Lyceum en de Basisschool Dr. Rijk Kramer zijn op loopafstand. Ook de gemeente Amsterdam biedt volop voorzieningen in de buurt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via MRA Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 700.000
Prijs per m²€ 10.145
Woonoppervlakte69m²
Perceeloppervlakte137m²
Bouwjaar1911
BuurtFrederik Hendrikbuurt-Noord
WijkFrederik Hendrikbuurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Frederik Hendrikstraat 26-2, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.9
Noah
18-07-2025
Prachtig

Gewoon dat iedereen vriendelijk is en je graag helpt.

7.5
Noah
08-01-2025
Mooie maar niet al te rustige buurt

Goed nog nooit iets raars meegemaakt bijna iedereeen is vriendelijk en het is ook kind vriendelijk

Buurt statistieken

Gegevens uit Frederik Hendrikbuurt-Noord

Inwoners3.855
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Frederik Hendrikbuurt-Noord

Woningvoorraad2.314
Gem. WOZ-waarde€ 512.000
Koopwoningen28%
Huurwoningen71%

Supermarkten

153 binnen 5 km

Albert Heijn
Frederik Hendrikstraat 81
304m
Dirk
2e Hugo de Grootstraat 43
390m
Albert Heijn
Westerstraat 79
653m

Scholen

211 binnen 5 km

Het Cartesius Lyceum
Voortgezet onderwijs · 694 leerlingen
182m
Basisschool Dr. Rijk Kramer
Basisonderwijs · 361 leerlingen
401m
Theo Thijssenschool Amsterdam
Basisonderwijs · 388 leerlingen
453m

Veelgestelde vragen

Over Frederik Hendrikstraat 26-2, Amsterdam

Is €700.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €700.000 ligt 37% boven het buurtgemiddelde van €509.667. Het appartement is met 69 m² wel 50% groter dan het gemiddelde in de buurt (46 m²). De gemiddelde verkoopprijs in de buurt is €550.313, dus de prijs is aan de hoge kant, maar de extra ruimte verklaart een deel.

Hoe snel worden woningen in deze buurt verkocht?