Appartement te koop: Gedempte Sloot 30, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagAppartementenGedempte Sloot 30

Gedempte Sloot 30

Kortenbos, Den Haag

€ 450.000
Buurt Kortenbos, 'S-GravenhageBekijk buurt
Albert Heijn op 384m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
37% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in het centrum

Dit appartement aan de Gedempte Sloot in Den Haag biedt 103 m² woonruimte, verdeeld over een doordachte indeling. Het bouwjaar 1971 en energielabel E geven aan dat er qua verduurzaming stappen te zetten zijn. Met een vraagprijs van €450.000 zit je iets boven het gemiddelde van de buurt, waar koopwoningen gemiddeld €411.119 kosten. Benieuwd naar andere appartementen in Den Haag?

Kortenbos: centraal en groen

De buurt Kortenbos is een levendige wijk in het centrum van Den Haag. Een bewoner zegt: 'Goed en bereikbaar, af en toe wel parkeerproblemen maar dat is te verwachten voor het centrum. Verder een buurt met veel groen en over het algemeen communicatieve aardige buren.' De buurt telt bijna 8.000 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden. Het is een dichtbevolkt stadsdeel met een hoge omgevingsadressendichtheid.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 417 meter of Ekoplaza op 464 meter, beide om de hoek. Ook zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals De Parachute en de Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer, op loopafstand. Het treinstation ligt op 2 kilometer, dus tien minuten lopen. De gemeente Den Haag biedt verder volop voorzieningen zoals restaurants, parken en een bibliotheek.

Aanbod via één makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen aangeboden via Cirk & Verhoog makelaars & taxateurs op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 450.000
Prijs per m²€ 4.369
Woonoppervlakte103m²
Bouwjaar1971
EnergielabelE
GemeenteDen Haag

Locatie

Gedempte Sloot 30, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.1
M
30-10-2023
Nette buurt

Goed en bereikbaar, af en toe wel pakeer problemen maar dat is te verwachten voor het centrum. Verder een buurt met veel groen en over het algemeen communicatieve aardige buren. Zeker aan te raden om hier te wonen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Kortenbos

Inwoners7.880
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Kortenbos

Woningvoorraad4.741
Gem. WOZ-waarde€ 317.000
Koopwoningen26%
Huurwoningen74%

Supermarkten

89 binnen 5 km

Albert Heijn
Torenstraat 27
384m
Ekoplaza
Kerkplein 6a
431m
Albert Heijn
Elandstraat 160
450m

Scholen

13 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
3014m
Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer
Basisonderwijs · 343 leerlingen
3753m
Sint-Maartenscollege
Voortgezet onderwijs · 1224 leerlingen
3827m

Veelgestelde vragen

Over Gedempte Sloot 30, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Gedempte Sloot 30?

De woning aan Gedempte Sloot 30 in 'S-Gravenhage heeft energielabel E.

Is €450.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €450.000 ligt boven de gemiddelde koopprijs in Kortenbos (€411.119) en de mediaan (€400.000). Wel zijn er in de buurt woningen verkocht tot €649.000, en de gemiddelde verkoopprijs lag op €469.058. De prijs per m² is met €4.369 iets lager dan het buurtgemiddelde van €5.162, wat de prijs relatief gunstig maakt gezien de oppervlakte.

Wat betekent energielabel E voor de stookkosten?

Energielabel E is een matig label; de woning is niet goed geïsoleerd. In de buurt heeft 35% van de koopwoningen label A en 27,5% label D of lager. Je kunt hogere energiekosten verwachten dan bij een woning met een beter label.

Hoe is de buurt Kortenbos om in te wonen?

Kortenbos is een centraal gelegen, groene buurt met een mix van bewoners. Uit één beoordeling blijkt dat bewoners de bereikbaarheid en het groen waarderen, al zijn er parkeerproblemen. De buurt heeft veel eenpersoonshuishoudens en een jonge tot middelbare leeftijd. Het is een stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Albert Heijn (417 m) en Ekoplaza (464 m). Ook zijn er basisscholen en een kinderdagverblijf dichtbij. Het treinstation ligt op 2 km, en er zijn restaurants, een park en een bibliotheek in de buurt.

Hoe verhoudt de oppervlakte van 103 m² zich tot andere woningen in de buurt?

Met 103 m² is dit appartement ruimer dan het gemiddelde in Kortenbos, waar koopwoningen gemiddeld 85 m² groot zijn. De prijs per m² is met €4.369 lager dan het buurtgemiddelde van €5.162, wat het een relatief voordelige keuze maakt voor wie veel ruimte zoekt.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In Kortenbos stonden verkochte woningen gemiddeld 47 dagen te koop. Dat is relatief kort, wat wijst op een actieve markt. Houd er rekening mee dat de verkooptijd per woning kan verschillen.

Cirk & Verhoog makelaars & taxateurs
Geen Quicklane™
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Cirk & Verhoog makelaars & taxateurs
funda.nl
Bekijk
Cirk & Verhoog makelaars & taxateurs
huispedia.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Kortenbos

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appGedempte Sloot 30, 'S-Gravenhage
Bekijk