Appartement te koop: Gerard Brandtstraat 16H, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenGerard Brandtstraat 16H

Gerard Brandtstraat 16H

Vondelparkbuurt-Midden, Amsterdam

€ 1.800.000
Buurt Vondelparkbuurt-Midden, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 142m²
17% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 343m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Gerard Brandtstraat 16H, Amsterdam

Dit appartement in de Vondelparkbuurt-Midden ademt de sfeer van het klassieke Amsterdam. Met 142 m² woonoppervlak en energielabel B is het een ruime, relatief zuinige woning in een geliefde buurt. De vraagprijs van €1.800.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van appartementen in Amsterdam.

Vondelparkbuurt-Midden

De buurt Vondelparkbuurt-Midden is een stedelijke oase met het Vondelpark op loopafstand. De buurt telt 930 inwoners, met een mix van alleenstaanden en gezinnen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een hoge omgevingsadressendichtheid van 9768 adressen per km², wat typerend is voor een zeer stedelijk gebied.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je je brood bij de Albert Heijn om de hoek (343 m) of de Jumbo twee straten verder (631 m). Voor schoolgaande kinderen is Brede School Annie M.G. Schmidt op 5 minuten lopen, en Kindcentrum De Kinkerbuurt op 7 minuten. Het Vondelpark ligt naast de deur. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid netwerk aan voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via ViaDjo Vastgoed op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.800.000
Prijs per m²€ 12.676
Woonoppervlakte142m²
Perceeloppervlakte169m²
Bouwjaar1924
EnergielabelB
BuurtVondelparkbuurt-Midden
WijkVondelparkbuurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Gerard Brandtstraat 16H, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Vondelparkbuurt-Midden

Inwoners930
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Vondelparkbuurt-Midden

Woningvoorraad448
Gem. WOZ-waarde€ 959.000
Koopwoningen36%
Huurwoningen64%

Supermarkten

157 binnen 5 km

Albert Heijn
Jan Pieter Heijestraat 132H
343m
Albert Heijn
Overtoom 454H
415m
Albert Heijn
Overtoom 116H
563m

Scholen

203 binnen 5 km

Brede School Annie M.G. Schmidt
Basisonderwijs · 376 leerlingen
483m
Kindcentrum De Kinkerbuurt
Basisonderwijs · 291 leerlingen
552m
Huygens College
Voortgezet onderwijs · 401 leerlingen
629m

Veelgestelde vragen

Over Gerard Brandtstraat 16H, Amsterdam

Welk energielabel heeft Gerard Brandtstraat 16H?

De woning aan Gerard Brandtstraat 16H in Amsterdam heeft energielabel B.

Is €1.800.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €1.800.000 ligt boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€1.550.000), maar onder de gemiddelde verkoopprijs van €1.984.000. De gemiddelde prijs per m² is €7.851, terwijl dit appartement €12.676 per m² kost. Dat is aan de hoge kant, maar de woning is ook groter dan gemiddeld (142 m² vs 121 m²).

Hoe snel worden woningen in deze buurt verkocht?

Woningen in de Vondelparkbuurt-Midden worden gemiddeld in 17 dagen verkocht. Dat is snel, wat duidt op een krappe markt. Er staan momenteel slechts 2 koopwoningen te koop in de buurt, dus het aanbod is beperkt.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is B, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. Label B is beter dan gemiddeld voor een woning uit 1924. Je kunt verwachten dat de stookkosten meevallen, maar exacte bedragen zijn niet te geven zonder verbruiksgegevens.

Zijn er veel voorzieningen in de buurt?

Ja, de buurt is zeer goed voorzien. Binnen 5 minuten lopen vind je een Albert Heijn, en op 10 minuten een Jumbo en SPAR. Ook zijn er meerdere basisscholen en een middelbare school op loopafstand. Het Vondelpark ligt op 100 meter.

Wat is de samenstelling van de buurt?

De Vondelparkbuurt-Midden telt 930 inwoners, met veel alleenstaanden (285 huishoudens) en relatief weinig gezinnen met kinderen (105). De leeftijdsgroep 25-45 jaar is het grootst. Het is een stedelijke, diverse buurt.

ViaDjo Vastgoed
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.