Appartement te koop: Geuzenstraat 14-1, Amsterdam
Onder bod
KopenAmsterdamAppartementenGeuzenstraat 14-1

Geuzenstraat 14-1

Geuzenhofbuurt, Amsterdam

€ 540.000
Buurt Geuzenhofbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Aldi op 214m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
56% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in de Geuzenhofbuurt

Dit appartement uit 1937 ademt de sfeer van het oude Amsterdam. Met 56 m² woonoppervlak is het een fijne plek voor wie houdt van een stadsleven. De vraagprijs van €540.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere appartementen in Amsterdam, maar dat past bij de schaarste in deze buurt.

De buurt: Geuzenhofbuurt

De Geuzenhofbuurt is een levendige wijk in Amsterdam-West, met veel jonge bewoners en een mix van culturen. De buurt heeft een hoge dichtheid, met veel voorzieningen op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een dynamische buurt is met veel eenpersoonshuishoudens. Bekijk de buurt Geuzenhofbuurt voor meer informatie.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi om de hoek (214 m) of een Albert Heijn twee straten verder (413 m). Ook zijn er diverse scholen in de buurt, zoals Daltonschool De Waterkant (208 m) en St. Janschool (354 m). De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid netwerk aan voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via SvB Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 540.000
Prijs per m²€ 9.643
Woonoppervlakte56m²
Perceeloppervlakte94m²
Bouwjaar1937
EnergielabelE
BuurtGeuzenhofbuurt
WijkGeuzenbuurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Geuzenstraat 14-1, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Geuzenhofbuurt

Inwoners1.665
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Geuzenhofbuurt

Woningvoorraad1.083
Gem. WOZ-waarde€ 471.000
Koopwoningen44%
Huurwoningen56%

Supermarkten

153 binnen 5 km

Aldi
Admiraal de Ruijterweg 56c
214m
Albert Heijn
Bilderdijkstraat 37H
413m
Albert Heijn
Jan van Galenstraat 87
465m

Scholen

199 binnen 5 km

Daltonschool De Waterkant
Basisonderwijs · 314 leerlingen
208m
St. Janschool
Basisonderwijs · 434 leerlingen
354m
De Visserschool
Basisonderwijs · 261 leerlingen
381m

Veelgestelde vragen

Over Geuzenstraat 14-1, Amsterdam

Welk energielabel heeft Geuzenstraat 14-1?

De woning aan Geuzenstraat 14-1 in Amsterdam heeft energielabel E.

Is de prijs van €540.000 reëel voor deze buurt?

De vraagprijs ligt 17% boven de gemiddelde vraagprijs van €463.000 in de Geuzenhofbuurt. Het is de duurste van de 5 koopwoningen die nu te koop staan. De gemiddelde verkoopprijs in de buurt was €444.250, dus de vraagprijs is aan de hoge kant, maar de woning is ook groter dan gemiddeld (56 m² vs. 50 m²).

Wat betekent energielabel E voor mijn energiekosten?

Energielabel E is minder zuinig. In de buurt hebben alle koopwoningen label C of lager, dus dit appartement scoort relatief slecht. Je kunt hogere stookkosten verwachten, maar concrete bedragen zijn niet te geven zonder verbruiksgegevens.