Appartement te koop: Glacisstraat 15B, Vlissingen
KopenVlissingenAppartementenGlacisstraat 15B

Glacisstraat 15B

Scheldestraat en omgeving, Vlissingen

€ 149.000
Buurt Scheldestraat en omgeving, VlissingenBekijk buurt
Aldi op 13m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
31% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel G
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Vlissingen

Dit appartement aan de Glacisstraat 15B in Vlissingen ademt de sfeer van een oud stadsappartement. Met 49 vierkante meter woonoppervlak en energielabel G is het een woning met een verleden, maar ook met potentie. De vraagprijs van €149.000 is aan de scherpe kant voor een appartementen in Vlissingen van dit formaat.

De buurt Scheldestraat e.o.

De buurt Scheldestraat e.o. is een levendige stadswijk met zo'n 2800 inwoners. Het is een dichtbevolkte buurt, met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van jong en oud. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat typerend is voor een stedelijke omgeving.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen hoef je niet ver: de Aldi ligt op een steenworp afstand, om de hoek. Ook de Albert Heijn is twee straten verder, op een paar minuten lopen. Voor de kleintjes zijn er basisscholen in de buurt, zoals Archipelschool De Branding, die op loopafstand ligt. De gemeente Vlissingen biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Bert Bimmel Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 149.000
Prijs per m²€ 3.041
Woonoppervlakte49m²
Perceeloppervlakte145m²
Bouwjaar1900
EnergielabelG
BuurtScheldestraat en omgeving
WijkBinnenstad
GemeenteVlissingen

Locatie

Glacisstraat 15B, Vlissingen

Buurt statistieken

Gegevens uit Scheldestraat en omgeving

Inwoners2.800
Mannen53%
Vrouwen48%

Supermarkten

13 binnen 5 km

Aldi
Glacisstraat 22C
13m
Albert Heijn
Aagje Dekenstraat 16
105m
Jumbo
Hermesweg 25
1278m

Scholen

24 binnen 5 km

Archipelschool De Branding
Basisonderwijs · 119 leerlingen
236m
Archipelschool Frans Naerebout
Basisonderwijs · 67 leerlingen
435m
Ichtusschool
Basisonderwijs · 125 leerlingen
435m

Veelgestelde vragen

Over Glacisstraat 15B, Vlissingen

Welk energielabel heeft Glacisstraat 15B?

De woning aan Glacisstraat 15B in Vlissingen heeft energielabel G.

Is €149.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €149.000 is aan de scherpe kant voor een appartement van 49 m² in Vlissingen. Het energielabel G betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten, wat de maandlasten beïnvloedt. Vergelijk met andere appartementen in de buurt om te zien of de prijs marktconform is.

Wat betekent energielabel G voor mijn energierekening?

Energielabel G is het minst zuinige label. Dit betekent dat de woning slecht geïsoleerd is en je hoge stookkosten kunt verwachten.

Hoe is de buurt Scheldestraat e.o. om in te wonen?

De buurt is dichtbevolkt en stedelijk, met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen veel alleenstaanden en de bevolking is gemengd qua leeftijd. Het is een levendige wijk, maar er zijn ook relatief veel misdrijven geregistreerd (183 in totaal).

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten dichtbij. De Aldi ligt op 13 meter, de Albert Heijn op 105 meter, en de Jumbo en Lidl op ongeveer 1,3 kilometer. Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver te lopen.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 3,9 kilometer afstand. Dat is ongeveer tien minuten met de fiets of een korte busrit.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde is Archipelschool De Branding op 236 meter, gevolgd door Archipelschool Frans Naerebout en Ichtusschool op 435 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een school op 2,9 kilometer.

Bert Bimmel Makelaardij
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.