Appartement te koop: Gustav Mahlerplein 279, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenGustav Mahlerplein 279

Gustav Mahlerplein 279

Zuidas-Zuid, Amsterdam

€ 4.750.000
Buurt Zuidas-Zuid, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 354m²
164% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 118m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een stijlvol appartement op de Zuidas

Dit appartement aan het Gustav Mahlerplein ademt luxe en ruimte. Met 354 vierkante meter woonoppervlak en energielabel A is het een comfortabele en duurzame woning. De prijs van €4.750.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de locatie. Het is een van de grotere appartementen in Amsterdam.

De buurt Zuidas-Zuid

De buurt Zuidas-Zuid is een moderne, stedelijke wijk met veel hoogbouw en voorzieningen. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "zeer betaalbaar, schoon en veilig. er zijn diverse winkels en restaurants in de omgeving. een gebied voor gezinnen en rustzoekers." De buurt telt 2650 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens en een jonge bevolking.

Leven in de straat

Het Gustav Mahlerplein ligt in het hart van de Zuidas. Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (118 meter) of de AH to go (206 meter). Ook zijn er scholen in de buurt, zoals de Merkelbachschool (495 meter) en Kindercampus Zuidas (564 meter). De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid aanbod aan cultuur en uitgaansgelegenheden.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Bisselink Vastgoed aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 4.750.000
Prijs per m²€ 13.418
Woonoppervlakte354m²
Perceeloppervlakte603m²
Bouwjaar2010
EnergielabelA
BuurtZuidas-Zuid
WijkZuidas
GemeenteAmsterdam

Locatie

Gustav Mahlerplein 279, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.0
Rodrigo
24-12-2023
Veel goed te wonen

zeer betaalbaar, schoon en veilig. er zijn diverse winkels en restaurants in de omgeving. een gebied voor gezinnen en rustzoekers

Buurt statistieken

Gegevens uit Zuidas-Zuid

Inwoners2.650
Mannen54%
Vrouwen46%

Woningmarkt

Gegevens uit Zuidas-Zuid

Woningvoorraad1.581
Gem. WOZ-waarde€ 779.000
Koopwoningen24%
Huurwoningen75%

Supermarkten

133 binnen 5 km

Albert Heijn
Peter Schatstraat 65
118m
AH to go
Spoorslag 19
206m
AH to go
Zuidplein 24
438m

Scholen

165 binnen 5 km

Merkelbachschool
Basisonderwijs · 238 leerlingen
495m
Kindercampus Zuidas
Basisonderwijs · 366 leerlingen
564m
St. Nicolaaslyceum
Voortgezet onderwijs · 1231 leerlingen
708m

Veelgestelde vragen

Over Gustav Mahlerplein 279, Amsterdam

Welk energielabel heeft Gustav Mahlerplein 279?

De woning aan Gustav Mahlerplein 279 in Amsterdam heeft energielabel A.

Is €4.750.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €4.750.000 ligt fors boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt van €725.000. Dat komt doordat dit appartement met 354 m² veel groter is dan het buurtgemiddelde van 82 m². De prijs per vierkante meter is niet direct te vergelijken, maar voor een woning van dit formaat en met energielabel A is de prijs marktconform.

Hoe is de bereikbaarheid van het Gustav Mahlerplein?