Appartement te koop: Haardstee 44, Amsterdam
Verkocht onder voorbehoud
KopenAmsterdamAppartementenHaardstee 44

Haardstee 44

Hoptille, Amsterdam

€ 299.500
Buurt Hoptille, AmsterdamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Lidl op 358m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
38% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een rustig appartement in Amsterdam-Zuidoost

Dit appartement aan de Haardstee 44 ligt in de rustige buurt Hoptille, een groene wijk in Amsterdam-Zuidoost. Met 85 vierkante meter woonoppervlak en energielabel C is het een comfortabele woning voor wie op zoek is naar een betaalbare plek in de stad. De vraagprijs van €299.500 is marktconform voor een appartement van dit formaat in deze buurt. Bekijk ook andere appartementen in Amsterdam voor een vergelijking.

Hoptille: een groene, stedelijke buurt

Hoptille is een rustige buurt met veel groen en water. De omgevingsadressendichtheid is hoog (2819 adressen per km²), wat typerend is voor een zeer sterk stedelijk gebied. De buurt heeft een mix van eenpersoonshuishoudens en gezinnen. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews om te delen. Meer over de buurt Hoptille lees je op de buurtpagina.

Dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Lidl (om de hoek), AH to go (twee straten verder) of Vomar (vijf minuten lopen). Basisschool Achtsprong en De Rozemarn zijn beide op loopafstand (vijf tot tien minuten). Het treinstation is op tien minuten lopen. De gemeente Amsterdam biedt uitgebreide voorzieningen in de omgeving.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Flexstone Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 299.500
Prijs per m²€ 3.524
Woonoppervlakte85m²
Perceeloppervlakte6292m²
Bouwjaar1982
EnergielabelC
BuurtHoptille
WijkH-buurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Haardstee 44, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Hoptille

Inwoners1.980
Mannen46%
Vrouwen54%

Supermarkten

35 binnen 5 km

Lidl
Bijlmerplein 94
358m
AH to go
Hoekenrode 9
397m
Vomar
Bijlmerplein 551
492m

Scholen

77 binnen 5 km

Amsterdam International Community School (AICS - Sandcastle Campus)
Voortgezet onderwijs · 513 leerlingen
297m
Basisschool Achtsprong
Basisonderwijs · 247 leerlingen
531m
De Rozemarn
Basisonderwijs · 291 leerlingen
594m

Veelgestelde vragen

Over Haardstee 44, Amsterdam

Welk energielabel heeft Haardstee 44?

De woning aan Haardstee 44 in Amsterdam heeft energielabel C.

Is €299.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €299.500 voor een appartement van 85 m² met energielabel C in Hoptille is marktconform. Vergelijkbare woningen in de buurt worden rond dit bedrag aangeboden. Het is een redelijke prijs voor een woning van dit formaat in Amsterdam-Zuidoost.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation ligt op 900 meter afstand, ongeveer tien minuten lopen. De buurt is goed bereikbaar met het openbaar vervoer.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In de directe omgeving vind je supermarkten zoals Lidl (358 m), AH to go (397 m) en Vomar (492 m). Ook zijn er basisscholen op loopafstand, zoals Basisschool Achtsprong (531 m) en De Rozemarn (594 m). Een park of plantsoen is op 200 meter afstand.

Hoe veilig is de buurt Hoptille?

In de buurt zijn in totaal 131 misdrijven geregistreerd. Dit cijfer geeft een indicatie van de veiligheidssituatie, maar het is belangrijk om zelf een indruk te krijgen door een bezoek aan de buurt.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. Je kunt verwachten dat de energiekosten gemiddeld zijn. Het is geen label A, maar ook geen G, dus het zit in de middenmoot.

Zijn er scholen in de buurt voor kinderen?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand: Basisschool Achtsprong (531 m) en De Rozemarn (594 m). Voor voortgezet onderwijs is de dichtstbijzijnde school Amsterdam International Community School (297 m).

Flexstone Makelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.