Appartement te koop: Hamburgerweg 47, Ermelo
Onder bod
KopenErmeloAppartementenHamburgerweg 47

Hamburgerweg 47

Ermelo - Zuid, Ermelo

€ 599.500
Buurt Ermelo - Zuid, ErmeloBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label A++++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
AI-samenvatting

Een ruim appartement met een A++++-energielabel

Dit appartement aan de Hamburgerweg in Ermelo is met 115 m² lekker ruim. Het bouwjaar 1968 is misschien niet van gisteren, maar het energielabel A++++ is dat wel. Dat is extreem zuinig, dus je stookkosten vallen naar verwachting laag uit. De vraagprijs van €599.500 is aan de hoge kant vergeleken met andere appartementen in Ermelo, maar het energielabel en de oppervlakte maken het een bijzondere optie.

De buurt Ermelo - Zuid

De buurt Ermelo - Zuid scoort een 9,01 uit 2 beoordelingen. Een bewoner zegt: "Prima, nette mensen." Een ander noemt het "Veilig, kindvriendelijk, gezellig" en voegt toe: "Er gebeurt weinig in de buurt waardoor het heerlijk veilig is. De buurtbewoners staan altijd klaar voor elkaar." In de buurt wonen veel gezinnen en ouderen, en de meeste woningen zijn eengezinswoningen. Het is een rustige, groene omgeving.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je brood bij de Lidl om de hoek (659 m) of de Aldi (742 m). Voor de kinderen zijn er basisscholen op loopafstand, zoals de Protestants Christelijke Basisschool Irene (440 m) en de Margriet (493 m). Het station van Ermelo ligt op 1,3 km, dus je bent zo in Amersfoort of Zwolle. De gemeente Ermelo zorgt voor voldoende voorzieningen in de buurt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van der Hoek Makelaardij B.V. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 599.500
Prijs per m²€ 5.213
Woonoppervlakte115m²
Perceeloppervlakte296m²
Bouwjaar1968
EnergielabelA++++
BuurtErmelo - Zuid
WijkSchil rondom het centrum
GemeenteErmelo

Locatie

Hamburgerweg 47, Ermelo

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 2 bewoners

9.6
Patricia
15-03-2025
Ieder voor zich

Prima, nette mensen.

8.4
Brent
14-06-2024
Veilig, kindvriendelijk, gezellig

Er gebeurt weinig in de buurt waardoor het heerlijk veilig is. De buurtbewoners staan altijd klaar voor elkaar. Gemeente mag soms beter en sneller handelen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Ermelo - Zuid

Inwoners6.555
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Ermelo - Zuid

Woningvoorraad2.839
Gem. WOZ-waarde€ 366.000
Koopwoningen60%
Huurwoningen40%

Supermarkten

18 binnen 5 km

Lidl
Garsteland 4
659m
Aldi
Stationsstraat 94
742m
PLUS
Burg. Langmanstraat 2
790m

Scholen

35 binnen 5 km

Protestants Christelijke Basisschool Irene
Basisonderwijs · 101 leerlingen
440m
Protestants Christelijke Basisschool Margriet
Basisonderwijs · 180 leerlingen
493m
Prins Willem Alexanderschool, Katholiek onderwijs,
Basisonderwijs · 111 leerlingen
661m

Veelgestelde vragen

Over Hamburgerweg 47, Ermelo

Welk energielabel heeft Hamburgerweg 47?

De woning aan Hamburgerweg 47 in Ermelo heeft energielabel A++++.

Is de prijs van €599.500 marktconform voor deze buurt?

De vraagprijs ligt 21% boven de gemiddelde vraagprijs van €493.625 in de buurt. De mediaanprijs is €472.250. Het is dus een prijzig appartement, maar met 115 m² en een A++++-label is het ook een uitzondering. Of het de vraagprijs waard is, hangt af van hoe belangrijk je die extra zuinigheid en ruimte vindt.